Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote Kantonese vaas 6531
Grote Kantonese vaas

Resultaat:

10 EUR

Dekselvaas Heubach 6069
Dekselvaas Heubach
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Plateel vaasje 6087
Plateel vaasje

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Plateel Gouda vaas 6089
Plateel Gouda vaas

Resultaat:

10 EUR

2 Rosenthal vazen 6219
2 Rosenthal vazen
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Aardewerk schenkkan 6503
Aardewerk schenkkan

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3 Imari pors. borden 6530
3 Imari pors. borden

Resultaat:

10 EUR

Porseleinen figuur 6561
Porseleinen figuur
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Societe Ceramique vaas 6584
Societe Ceramique vaas

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Meissen kop&schotel 6067
Meissen kop&schotel

Resultaat:

15 EUR

3 Delen Petrus Regout 6147
3 Delen Petrus Regout
Startprijs 15 EUR
Verkocht
4 Makkumse tegels 6161
4 Makkumse tegels

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4-Delig kaststel 6179
4-Delig kaststel

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
6 Borden, Timor 6182
6 Borden, Timor

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Makkums tegeltableau 6183
Makkums tegeltableau

Resultaat:

15 EUR

Chinese kom 6196
Chinese kom
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Beeldje, elf 6250
Beeldje, elf

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Kavel Engelse bordjes 6311
Kavel Engelse bordjes

Resultaat:

15 EUR

Porseleinen schelp 6396
Porseleinen schelp
Startprijs 15 EUR
Pors. vaas Seltmann 6400
Pors. vaas Seltmann
Startprijs 15 EUR
Verkocht
3 Delen Chinees 6417
3 Delen Chinees

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Imari bord 6442
Imari bord

Resultaat:

15 EUR

Tettau Jugendstil vaas 6484
Tettau Jugendstil vaas
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Keramisch beeld, leeuw 6494
Keramisch beeld, leeuw

Resultaat:

15 EUR