17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Konstnär Allan Bondesson 1110
Konstnär Allan Bondesson
Startprijs 20 EUR
E. Nandy, ingekleurde gravure 1136
E. Nandy, ingekleurde gravure

20 EUR

Emilio 1918 1141
Emilio 1918

20 EUR

Ets, G. v.d. Ven 1174
Ets, G. v.d. Ven
Startprijs 20 EUR
Aquarel, bloemen op vaas 1177
Aquarel, bloemen op vaas
Startprijs 20 EUR
A.K. 45, klein bloemstilleven 1207
A.K. 45, klein bloemstilleven
Startprijs 20 EUR
Ets, Marius Jansen 1218
Ets, Marius Jansen

20 EUR

Ets, watermolen 1255
Ets, watermolen
Startprijs 20 EUR
Ets, kerk 1261
Ets, kerk
Startprijs 20 EUR
Ets, Jan Portenaar 1263
Ets, Jan Portenaar

35 EUR

Ets, Hilmar Friedrich 1264
Ets, Hilmar Friedrich
Startprijs 20 EUR
Aquarel, H.E. Wassing 1311
Aquarel, H.E. Wassing
Startprijs 20 EUR
3 Oosterse aquarellen 1312
3 Oosterse aquarellen
Startprijs 20 EUR
Otto Herter, tekening 1317
Otto Herter, tekening
Startprijs 20 EUR
Schilderij, landschap 1918 1366
Schilderij, landschap 1918

35 EUR

J.J.C. Spohler, winter 1403
J.J.C. Spohler, winter
Startprijs 20 EUR
Marte, landschap 1411
Marte, landschap
Startprijs 20 EUR
2x Rensburg 1416
2x Rensburg
Startprijs 20 EUR
Langwerpig schilderij 1035
Langwerpig schilderij
Startprijs 25 EUR
Schilderij, vrouw op stoel 1055
Schilderij, vrouw op stoel
Startprijs 25 EUR
Houtsnede Francois Dehoy 1060
Houtsnede Francois Dehoy
Startprijs 25 EUR
Ovale lijst met mand 1072
Ovale lijst met mand

25 EUR

Chris Koelemeyer, korenschoven 1099
Chris Koelemeyer, korenschoven
Startprijs 25 EUR
Aquarel, P.A. Nijgh 1117
Aquarel, P.A. Nijgh

25 EUR