Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Knobbelvaas, 18e eeuw 6010
Knobbelvaas, 18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

2 Vazen, 18e eeuw 6015
2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs
Delfts blauw bord, 18e eeuw 6016
Delfts blauw bord, 18e eeuw
Geen vanafprijs
2 Delfts blauwe borden 6017
2 Delfts blauwe borden
Geen vanafprijs
2 Vazen, 18e eeuw 6018
2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs
42 Tegels 6154
42 Tegels
Geen vanafprijs
Verkocht
3 Rijstkommen, 18e eeuw 6271
3 Rijstkommen, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Chinese vaas 6421
Chinese vaas
Geen vanafprijs
Verkocht
Chin. pors. vaas 6440
Chin. pors. vaas

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Chin. pors. bord 6448
Chin. pors. bord

Resultaat:

250 EUR

2 Pors. vazen 6524
2 Pors. vazen
Geen vanafprijs
Verkocht
2 Delen Hutschenreuther 6532
2 Delen Hutschenreuther

Resultaat:

15 EUR

Rus. pors. likeurset 6535
Rus. pors. likeurset
Geen vanafprijs
Verkocht
Holl. soepkom + schotel 6121
Holl. soepkom + schotel

Resultaat:

10 EUR

Keramiek vaasje 6123
Keramiek vaasje
Startprijs 10 EUR
Pors. vaas Altenburg 6141
Pors. vaas Altenburg
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Bisquit kruisbeeld 1910 6148
Bisquit kruisbeeld 1910

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
13 Div. pors. bordjes 6150
13 Div. pors. bordjes

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3 Vazen keramiek 6240
3 Vazen keramiek

Resultaat:

10 EUR

2 Vazen, Elmshornen 6241
2 Vazen, Elmshornen
Startprijs 10 EUR
Verkocht
2 Vazen keramiek 6244
2 Vazen keramiek

Resultaat:

30 EUR

Chin. bord, 18e eeuw 6254
Chin. bord, 18e eeuw
Startprijs 10 EUR
2 Chinese vazen 6278
2 Chinese vazen
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Engels blauw servies 6281
Engels blauw servies

Resultaat:

25 EUR