Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oud Chinees knobbelvaasje 6097
Oud Chinees knobbelvaasje

Resultaat:

6.500 EUR

Verkocht
6x 18e Eeuwse Chinese kop en schotels 6098
6x 18e Eeuwse Chinese kop en schotels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x 17e - 18e Eeuwse Chinese schotels 6099
3x 17e - 18e Eeuwse Chinese schotels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x Antieke Chinese theebussen 6100
3x Antieke Chinese theebussen

Resultaat:

150 EUR

2x Japans Imari porselein 6101
2x Japans Imari porselein
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Antieke hoge Imari (wijn)cups 6102
2x Antieke hoge Imari (wijn)cups

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Queng Lung schenkan 6103
18e Eeuwse Queng Lung schenkan

Resultaat:

220 EUR

17e Eeuwse Kang Xi schotel 6104
17e Eeuwse Kang Xi schotel
Startprijs 300 EUR
2x 18e - 19e Eeuwse Kang Xi borden 6105
2x 18e - 19e Eeuwse Kang Xi borden
Startprijs 200 EUR
Verkocht
17e Eeuws Chinees bord 6106
17e Eeuws Chinees bord

Resultaat:

180 EUR

3x 19e Eeuwse Imari borden 6107
3x 19e Eeuwse Imari borden
Startprijs 120 EUR
8x 18e Eeuwse Chinese borden 6108
8x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 450 EUR
6x 18e Eeuwse Chinese vleesschotels 6109
6x 18e Eeuwse Chinese vleesschotels
Startprijs 1.150 EUR
Japanse Kutani caché pot 6110
Japanse Kutani caché pot
Startprijs 100 EUR
6x Antieke Chinese/Japanse? borden 6111
6x Antieke Chinese/Japanse? borden
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2x Kommen China/Japan 6112
2x Kommen China/Japan

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
4 Antieke Kutani vazen 6113
4 Antieke Kutani vazen

Resultaat:

95 EUR

3x Bisquit porseleinen figuren 6114
3x Bisquit porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR
2x Porseleinen figuren 6115
2x Porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR
4 Antieke Madonna figuren 6116
4 Antieke Madonna figuren
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Ernst Planck, Teckel 6117
Ernst Planck, Teckel

Resultaat:

150 EUR

2x 19e Eeuwse Franse kandelaren 6118
2x 19e Eeuwse Franse kandelaren
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Beeld, Zeerover 6120
Beeld, Zeerover

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Karl Ens, Papegaai 6121
Karl Ens, Papegaai

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke plaquette, 1880 6122
Antieke plaquette, 1880

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Porseleinen petroleumlamp, 1880 6123
Porseleinen petroleumlamp, 1880

Resultaat:

110 EUR

2x Antiek porselein 6124
2x Antiek porselein
Startprijs 40 EUR
2x 19e Eeuwse Franse figuren 6125
2x 19e Eeuwse Franse figuren
Startprijs 80 EUR
Verkocht
15 Antieke aardewerken borden 6126
15 Antieke aardewerken borden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Hollands aardewerk 6127
4x Hollands aardewerk

Resultaat:

60 EUR

4 Delen Hollands keramiek 6128
4 Delen Hollands keramiek
Startprijs 50 EUR
5-Delig kaststel 6129
5-Delig kaststel
Startprijs 180 EUR
Lot Engels keramiek (4x) 6130
Lot Engels keramiek (4x)
Startprijs 40 EUR
Lot Engels keramiek (8x) 6131
Lot Engels keramiek (8x)
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Engels Wedgwood servies 6132
Engels Wedgwood servies

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Majolica schaal, 1915 6133
Antieke Majolica schaal, 1915

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Art Deco puddingvorm 6134
Art Deco puddingvorm

Resultaat:

45 EUR

2x Antieke Chinese borden 6135
2x Antieke Chinese borden
Startprijs 70 EUR
Oude Chinese Familie Verte kom 6136
Oude Chinese Familie Verte kom
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
2x Engelse kastkommen 6137
2x Engelse kastkommen

Resultaat:

40 EUR

18e Eeuwse Chinese kom 6138
18e Eeuwse Chinese kom
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Oude Chinese Kang Xi dekselpot 6139
Oude Chinese Kang Xi dekselpot

Resultaat:

170 EUR

2x Oude/antieke Chinese gemberpotten 6140
2x Oude/antieke Chinese gemberpotten
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3x Chinese kommen 6141
3x Chinese kommen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose schotel 6142
Chinese Familie Rose schotel

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein 6143
3x Chinees porselein

Resultaat:

325 EUR

Chinees Familie Rose bord ø 23 cm. 6144
Chinees Familie Rose bord ø 23 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
4x 18e Eeuwse Chinese borden 6145
4x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Oude Chinese borden 6146
3x Oude Chinese borden

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees Yixing 6147
2x Oud Chinees Yixing

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 6148
Lot Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot 6149
Chinese dekselpot

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Oude Chinese penselen pot 6150
Oude Chinese penselen pot

Resultaat:

500 EUR

3x 18e Eeuwse Chinese kastkommen 6151
3x 18e Eeuwse Chinese kastkommen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Oude Chinese offer deksel tempelschaal 6152
Oude Chinese offer deksel tempelschaal

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Grote Chinese blauw/witte kom 6153
Grote Chinese blauw/witte kom

Resultaat:

17.000 EUR

5x Oude Tibetaanse kralen 6154
5x Oude Tibetaanse kralen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese Sang de Boeuf knobbelvaas 6155
Chinese Sang de Boeuf knobbelvaas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude Chinese plaquette 6156
Oude Chinese plaquette

Resultaat:

700 EUR

4x Antieke Chinese chicken bowls 6157
4x Antieke Chinese chicken bowls
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x 17e - 18e Eeuwse Chinese schotels 6158
2x 17e - 18e Eeuwse Chinese schotels

Resultaat:

110 EUR

Chinese Familie Rose vaas 6159
Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Chinees Familie Rose bord 6160
Chinees Familie Rose bord

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein 6161
3x Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 6162
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Oud/antiek Chinees wierookpotje 6163
Oud/antiek Chinees wierookpotje

Resultaat:

300 EUR

Oud Chinees vaasje 6164
Oud Chinees vaasje
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Porseleinen Ghendi schenkkan 6165
Porseleinen Ghendi schenkkan

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
P. Francken, Winters stadsgezicht (op tegel) 6166
P. Francken, Winters stadsgezicht (op tegel)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
17x 19e Eeuwse wandtegels 6167
17x 19e Eeuwse wandtegels

Resultaat:

180 EUR

Antieke Delftse plaquette, 1880 6168
Antieke Delftse plaquette, 1880
Startprijs 100 EUR
Verkocht
6-Pas tegeltableau, 1920 6169
6-Pas tegeltableau, 1920

Resultaat:

42 EUR

Verkocht
7x Antieke Hollandse tegels 6170
7x Antieke Hollandse tegels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke tegels in lijst 6171
2x Antieke tegels in lijst

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Porseleinen plaquette 6172
Porseleinen plaquette

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Rosenthal plaquette 6173
Rosenthal plaquette

Resultaat:

180 EUR

3x Design wandtegels 6174
3x Design wandtegels
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot antieke tegels (18x) 6175
Lot antieke tegels (18x)

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Servies met afbeeldingen van klokken 6176
Servies met afbeeldingen van klokken

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch servies 6177
Villeroy en Boch servies

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4x Antiek keramiek/porselein 6178
4x Antiek keramiek/porselein

Resultaat:

60 EUR

Antiek serviesgoed, 1900 6179
Antiek serviesgoed, 1900
Startprijs 100 EUR
2x Weense decor vazen 6180
2x Weense decor vazen
Startprijs 125 EUR
2x 19e Eeuwse Empire vazen 6181
2x 19e Eeuwse Empire vazen
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Oude Chinese vaas 6182
Oude Chinese vaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot Royal Albert porselein (8x) 6183
Lot Royal Albert porselein (8x)

Resultaat:

40 EUR

Antieke porseleinen lampenvoet, 1900 6184
Antieke porseleinen lampenvoet, 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Colenbrander Ram vaas Om en Om 40 6185
Colenbrander Ram vaas Om en Om 40

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas Hol 39 6186
Colenbrander Ram vaas Hol 39

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
2x Antiek Hollands plateel 6187
2x Antiek Hollands plateel

Resultaat:

90 EUR

Antieke Majolica vaas, 1900 6188
Antieke Majolica vaas, 1900
Startprijs 80 EUR
H. Mengelberg, Platelen sculptuur 6189
H. Mengelberg, Platelen sculptuur
Startprijs 60 EUR
4x Antiek Hollands plateel 6190
4x Antiek Hollands plateel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3x Antiek Hollands plateel 6191
3x Antiek Hollands plateel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke Gouda borden , 1915 6192
2x Antieke Gouda borden , 1915

Resultaat:

50 EUR

3 Delen "Lou Schwirtz" 6193
3 Delen "Lou Schwirtz"
Startprijs 150 EUR