Groot antiek Delfts 20-pas tegeltableau naar een schilderij van Cornelis Springer. 'Stadsgracht met ijspret'. Circa 1900. Door de 'Porseleyne Fles', met monogram 'L'. Afmeting: 80 x 69 cm. In goede st...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met teksten, figuren en florale decor. Grotere vaas gaaf + gemerkt. Vaas met vazen + florale decor, chips bovenrand. Afmeting: 23 - 28 cm. In redelijk/goede s...
Twee maal 18e - 19e eeuws Chinees porselein,met figuren in landschap decors en zilveren monturen, 833/000, met geschulpte randen, versierd met graveerwerk. Eén maal melkkan, knobbeltje hengsel eraf. ...
Twee 18e - 19e eeuwse Kang Xi Chinees porseleinen vazen met karper in zee en hemeltempel decor. Gemerkt. Afmeting: 30 x 10,8 cm ø. In goede staat.
Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met 'Familie Rose' bloesem, tekst en vogel decor. Gemerkt. Afmeting: 13,5 - 21 cm. In goede staat.
Groot lot 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed met diverse decors + merktekens. Dertig delen. Interessant lot met fijngeschilderde decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -12 cm. In goede sta...
Grote oude/antieke Chinees porseleinen blauwe glazuur bolvaas. Eerste helft 20e eeuw.Gemerkt. Afmeting: 33,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Zeer grote zeldzame antiek Chinees porseleinen voorraadpot met vijf diverse coullissen decors en florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting: 32 x 25 cm ø. In zeer goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen bloempot met florale, vogels en goud decor. Prachtige kwaliteit ! Gemerkt. Afmeting: 32 x 44 cm ø. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met florale decors. Eén gaaf, één met scheur. Afmeting: 28,5 x 13,3 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes antiek Chinees porseleinen kop en schotels met geisha's en zotjes. Circa: 1800. Kopjes haarlijnen en chips. Eén schotel beschadigd, vijf goed. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Delftse keramieken sierschotels met koninklijk paar 'William and Mary'. Eén licht randschades, Eén zware randbeschadigingen. Afmeting: ø 34 - 34,5 cm. In matig/goede staat.
Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met vleermuizen en florale blauwe decors. Schalen zijn binnenin groen. Gemerkt. Afmeting: 13,5 x 20,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot. Hectagonaal met tempelleeuw op deksel en rol. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli gecontourneerde diepe sierschotel met coulissen decors. Afmeting: 5,8 x 31cm ø. In zeer goede staat.
Vijf-delig 17e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel. Gedecoreerd met draken decors. Gemerkt. Kaststel bestaat uit: Twee hoge vazen, goed. Eén dekselvaas, goed. Twee dekselvazen, beschadigd. Echt...
Grote oude/antieke Chinees porseleinen 'Familie Rose' (Mile Fiori) vaas met goudrand. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 31 x 16 cm ø. In goede staat.
Acht antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen 'Familie Rose' verdeelschalen. Gemerkt, met tekst, bloesem en vogel decor + goudrand. Afmeting: 5 x 21 x 11 cm. + 5 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinese porseleinen flacon fles met drakenhengsels, florale-en figuren decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 26,5 cm. In zéér goede staat.
Lot divers 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Zes Chinese trekpotjes, twee Kutani trekpotjes en één drie-delige Kutani kop + schotel set. Met diverse decors en merktekens. Enkele chips of haa...
Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Eén grote gemerkte dekselpot met 'Familie Rose' figuren (rondom) decor. Goed. Eén grote verdeelschaal met florale, vogel + tekst decor. Goed. Eén grote schaal m...
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + deksels met figuur in tuin decor. Eén deksel chips. Gemerkt. Afmeting: 6 x 9 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Delftse Porseleyne Fles keramieken dekselvazen met florale en kasteel decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 16 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse Sitzendorf porseleien pronkvaas met console, met veel opgelegde bloemen. 20e eeuw. Lichte beschadigingen,96x45xø30cm Cond.: redelijk/goed.
Acht delen 19e eeuws Chinees porseleinen verdeelschalen met bloesem decors, vogels en teksten. Afmeting: 18 -21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Sung kom uit de 13e eeuw. Kom is voorzien van florale reliëf. Afmeting: 6 x 17,8 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Duitse 'Meissen' porseleinen figuren ('Marcolini Zeit'). Circa 1800, na 1774. 'Dame en heer met bloemen'. Bij dame arm gelijmd, chip hoed, chip bloem. Bij heer, chips bloemen. Afmeting: 1...
Grote 'Meissen' porseleinen figurengroep, Nr. 2499 - 141. Circa: 1900. Figuur achter gelijmd + kleine beschadigingen + vingers, gewei etc. Behoeft restauratie. Afmeting: 17,5 x 17 x 10 cm. In redelijk...
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen figuur. 'Knauff'. 'Cavalerist te paard'. Circa 1900. Restauraties. Afmeting: 28 x 23 x 10 cm. In matige staat.
Acht delen 19e eeuws Chinees porseleinen verdeelschalen met bloesem decor, vogels en tekst. Gemerkt. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.
Twee grote lampen, Duits porselein handbeschilderd en gesigneered Sitzendorf, met porseleinen schermen met opgelegde bloemen, 20e eeuw. 55x35cm. In goede staat, minimale beschadigingen mogelijk.
Groot Duits 'Meissen' porselein figuur. 'Dame met bloem'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Drie grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandborden met gecontourneerde omranding. Eerste helft 20e eeuw. Twee maal naar Rembrandt en één maal naar Frans Hals. Afmeting: 41 cm ø. In goede st...
Grote antiek gesigneerde 'Porseleyne Fles' wandblaker. Twee-lichts met voorstelling naar Mesdag. Eén kandelaar-arm beschadigd. Gesigneerd 'Joost Thooft + Labouchere'. Afmeting: 58 x 40 cm. In redelijk...
Oude/antieke fijn beschilderde Chinees porseleinen penselen-aflegger. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 10,5 x 1 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse 'Hoechst' porseleinen figuren. Circa 1758 - 1766, of 'Passau' 19e eeuw. 'Vrouw met haan', goed. 'Man met hond', één vinger eraf + pootje hond gelijmd. Afmeting: 16 - 16,5 cm. In re...
Oud Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen koffieservies met wild- en goud decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, melk+suikerpot, zes kop+schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 25 cm....
Antiek Duits 'K.P.M' porseleinen servies. Circa: 1900. Handbeschilderd met vlinders, floraal- en goud decor. Bestaande uit: Twee koffiekannen, melkkan, suikerpot, zes kop+schotels, vijf gebakborden. M...
18e Eeuws Chinees porseleinen 'Familie Rose' trekpot met fijnbeschilderde figuren decor. Afmeting: 15,5 x 20 x 11 cm ø. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen schaaltje met vos (Knauff), circa 1920. Paul Walther, (één klein chip oor). Afmeting: 9 x 14 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse 'Meissen' porseleinen figuren. Eerste helft 20e eeuw. 'Meisje voert kippen', duim gelijmd. 'Jongen voert ganzen', chips basement, snavel + voer. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/g...
Antieke Chinese Yixing theepot met bamboe decor, met precies passende messing deksel. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 11 x 15,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Stel prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met fijn geschilderde florale decors, rondom gelobt en goud decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 39,5 x 19 cm ø. In...
Vier antiek Chinees porseleinen kopjes, waarvan twee met deksel. Kopjes zijn voorzien van florale en figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Grote Duitse 'Meissen' porseleinen hengselvaas met slangen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 16 cm ø. In goede staat.
Grote porseleinen figurengroep, Duits Sitzendorfer, met dansende vrouwen. 2 Armen beschadigd, 20e eeuw. Cond. redelijk/goed. 20x52x30cm.
Twee grote oude Delftse Porseleyne Fles keramieken vazen. Gemerkt en genummerd. Circa 1930. Betreft: één knobbelvaas en één dekselvaas. Afmeting: 49 - 58 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse gemerkte historisme Neo Renaissance majolica piedestal. Gemerkt 'WS + S 11002'. Circa: 1880. Paar hoeken gerestaureerd. Afmeting: 90 x 37 x 40 cm. In redelijke staat.
Groot Duits 'Meissen' porselein figuur. 'Dante E. Hähnel'. 20e Eeuw. Bakfout bij arm. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuws Chinees porseleinen octagonale kom met landschappen en florale decors in coulissen. Eén oude haarlijn, randglazuurschade + chip. Afmeting: 10 x 20,3 x 20,3 cm. In redelijk/goede staat.
Vierenzestig stuks antiek Hollandse witte tegels, zogenaamde 'witjes'. Minimale schade mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Groot Duits Sitzendorf porseleinen figurengroep, 3 delig, 20e eeuw. Minimale beschadigingen modelijk.Cond. Goed 44x50x25cm
Duits porseleinen 'Meissen' theeservies. Decor 'Gelbe Rose'. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, melk+suikerpot, drie kop+schotels, drie gebakborden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 25 cm. In goed...
Twee 17e eeuwse zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decors. Afmeting: 3 x 22,3 cm ø. In goede staat.
Vijf Duitse 18e - 19e eeuwse 'Fayence Kellinghusen' borden met handbeschilderde polychrome decor. Eén bord ingekort + restauraties. Afmeting: 26 - 32 cm. In redelijke staat
Acht maal 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie en Geisha decors in coulissen gewerkt. Eén schotel beschadigd, minimale chips bij kopjes. Afmeting: 6,5 x 12,5 cm ø. In redelijk/...
Acht delen Chinees celadon porselein. Onder andere: deksel/gemberpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -16 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen vierkante siervaas met tekst, figuren, olifanten en landschaps decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30,5 x 16 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen knobbelvaas met fijngeschilderde florale en goud decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30,8 x 14 cm ø. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuws beschilderde kruik met teksten: Cornelis Tromp Chattam 1667. John Evertsen, Cornelis Evertsen, Johan de Liefde, Willem van Gent, Aert van Nes, Michiel A . de Ruyter, Geb. 1607 - Ges...
Zeldzaam vier-delig antiek Duits 'Meissen' porseleinen kinderservies met opgewerkte bloemen. Circa 1915, Jugendstil. Chips aan bloemen. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijke staat.
Twee grote Delftse keramieken porseleinen sierschotels. Circa: 1900. Eén maal naar 'David Artz'. Eén maal naar 'van de Velde' . Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 41 cm. In goede staat.
Duits 'Meissen' porseleinen veulen. Gemerkt 'Weiss A. 1237.59'. Afmeting: 15 x 19 x 7 cm. In goede staat.
Twee grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandschotels met gecontourneerde omranding. 20e Eeuw. Eén maal naar Frans Hals. Eén maal naar Rubens. Afmeting: 41,5 x 42,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse K.P.M. porseleinen ampfora vaas met handgeschilderde florale, goud en phenixen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37,5 x 20 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Groot antiek Weens keramieken 'Friedrich Goldscheider' figuur. 'Dame met roze jurk'. Titel: 'La tour'. 1895 - 1897. Hoofd + voet gelijmd, rok heeft chip en basement heeft bakfout. Afmeting: 47 cm. In...
Groote antiek Weens keramieken Friedricht Goldscheider figuur met glanzende glazuur. Titel 'Labor', 1895 - 1897. Basis heeft chip, twee vingers beschadigd en haarscheuren in buste. Afmeting: 48 cm. I...
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met florale en goud decors. Afmeting: 46 cm ø. In goede staat.
Drie grote Delftse keramieken dekselvazen met florale decors, van de 'Porseleyne Fles'. 20e Eeuw. Haarlijnen bij bovenrand van beide vazen. Afmeting: 50 x 23 cm ø. In redelijke staat.
Grote Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figurengroep. 'Arabische man met schimmel'. 'Handmalerei Sweta'. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Uitgebreid Engels 'Royal Albert' servies met decor 'Lavender Rose' met florale decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat uit: Zes presenteerschalen, koffiepot, theepot, comfoor, zestie...
Lot van vierentwintig diverse Hollandse wandtegels met figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.
Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen mosterdpotje met florale decors en insecten. Uit de Marcolini periode, eind 18e eeuw. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Vier grote oude/antieke Delftse aardewerken schotels 'Porseleyne Fles' met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Duitse porseleinen figuren. Eén maal 'Meissen'. Sultan op tapijt. Arm gelijmd, voet weg, vingers eraf. Eén maal 'Nymphenburg'. Ruiter te paard. Jan Wellem. Circa: 1900. Afmeting: 18 ...
Twee grote 18e - 19e eeuwse bruin geglazuurde steengoed voorraadpotten met hengsels. Hengsels gerestaureerd. Afmeting: 36 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Zes Duitse Meissen porseleinen kop en schotels met florale en goud decors. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 14 cm ø. In goede staat.
Antiek Hollands polychrome 12-pas tegeltableau met landschap/boerderij decor. Circa: 1920. 'De bouwman wacht van is Heeren hand veel milden zegen op het land'. Afmeting: 39,5 x 53 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Delfts aardewerk. Onder andere 'Porseleyne Fles', schalen, borden etc.. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 11 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen. Eerste helft 20e eeuw. Kleinere vaas gemerkt, met krijgers. Grotere vaas met florale en vlinders decor. Afmeting: 17 - 26 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse steengoed kruiken met bruine glazuur. Eén bovenrand beschadigd. Afmeting: 39 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Duitse porseleinen 'Hutschenreuther' visarend. Kunstabteilung, door K. Tutter. Afmeting: 36 x 38 x 22 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Delftse keramieken dekselpot met chinoiserie decor. Gemerkt 'B:P'. Glazuurbeschadigingen. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Vijf porseleinen militaire figuren. Gemerkt 'Napels Kings porcellane'. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Duitse wit porseleinen K.P.M. vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 26 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits handbeschilderd 'Nymphenburg' porseleinen koffieservies met florale en goud decor. Circa: 1900. Bestaande uit: Koffiepot, melkkan, suikerpot, zes kop+schotels, zes gebaksborden. Minimale ...
Grote Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. 'Bij theetafel'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 19 cm. In goede staat.
Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd Sweta. 'Arabische jongen met tulband en stijgerend paard'. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 29 x 18 cm. In goede staat.
Twee antiek Weense 'Friedrich Goldscheider' figuren. 1845 - 1897. Eén maal Loreingl ? Eén maal Daroma. Beide beschadigd en gelijmd. Afmeting: 15 - 16 cm. In matige staat.
Twee 17e-18e eeuwse vier-pas tegeltableau's in eikenhouten lijsten. Restauraties. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse sets van zes porseleinen soeplepels met floraal, vlinders en goud decor. Gemerkt. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Zeven oude/antieke Chinees porseleinen rode celadon vazen + knobbelvazen. Grote vaas kraag gelijmd. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 16 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinese/Kantonese siervazen met krijgers decor. Gemerkt op bodem. Bij één vaas bovenrand bovenop beschadigd. Afmeting: 45 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oud 'Röhrstrand' serviesgoed. 14 Delig. Met decor 'East Indies', Zweden. Onder andere: twee botervloten, drie schalen en negen borden. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. 'Der Alte Fritz Augustus Rex'. 20e Eeuw. Gesigneerd 'Schadon'. Rechter schouder bakfout bijgewerkt + stok mist. Afmeting: 77 x 33 cm ø. In redelijke sta...
Drie oude/antieke Delftse polychrome beschilderde tabakspotten. Gemerkt 'De Klaauw', maar vermoedelijk rond 1900. Afmeting: 38 x 20 cm ø. In goede staat.