Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'V7 2000'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 195 x 165 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 19e eeuw. 'Afrikaanse waterbuffels bij drinkplaats'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 30 cm. In goede staat.
Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'Clown'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 125 x 160 cm. In goede staat.
Klaas Bernink (1989). 1913 - 1996 Enschede. 'Oude schuren in Weerselo'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Klaas Bernink (1986). 1913 - 1996 Enschede. 'Wijds landschap met sloten Kolderveen bij Giethoorn'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. 'Baas met hond'. Acryl op papier. Afmeting: 97 x 69 cm. In goede staat.
H.J. Wolter. 1873 - 1952. 'Strandgezicht met figuren'. Vlot impressionistisch buitensporig werk van deze schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: 21,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Karel Appel, 1975. 1921 - 2006. 'Modern abstract gezicht'. Nr. 11/50. Zeefdruk op papier. Afmeting: 71 x 59 cm. In goede staat.
Karel Appel, 1977. 1921 - 2006. 'Abstracte compositie'. Nr. 1/100. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 75 cm. In goede staat.
Grote moderne Franse lithografie, nr. 51/100. R. Combas, 'Moderne compositie met figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 112 x 85 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. 'Botters op strand met figuren bij avond'. Prachtig werk! Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Karel Appel, 1979. 1921 - 2006. 'Clownskop'. Nr. 81/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 56 x 79 cm. In goede staat.
Loris Grandi, Italië. 'Moderne compositie met lijnenspel'. Olieverf op linnen. Afm. 100 x 100 cm. In goede staat.
Gilbert. Duitse school. Pseudoniem van Karl Kaufmann 1843 - 1905. 'Havengezicht met boten en figuren'. Afmeting: 100 x 75 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
W.B. Stoof. Fec. '80. 1816 - 1900. 'Fijn geschilderd portret van een jonge dame met brief'. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 65 cm. In goede staat.
Groot modern vloerkleed door Corneille Guillamume Beverloo. Nr. 112/125. Titel: 'Le chien bleu'. In goede staat. 200x280cm.
Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 200 x 280 cm. In goede staat.
Monogram W.C.N. Circa: 1880. 'Muilezel'. Olieverf op paneel (schilderskarton). Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten, 1871-1937 Enschede. Landschap met boerderij en twee koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Karel Appel, Amsterdam 1921 - Zürich 2006. Nr. IV A.P. 'Abstracte compositie'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 210 x 210 cm. In goede staat.
Groot modern kleed door Roja Ting, 26-05-1978. Titel: 'Django Family 2015'. Gemaakt van 100% New Zealand wol. Met certificaat. In goede staat. 240x170cm.
Jan Mankes. 'Kraai'. 1889 - 1920. Houtsnede op papier. Afmeting: 20,5 x 25,5 cm. In goede staat.
Marie Adelaide Langeveld Dubourcq. 1885 - 1985. 'Vaas met anemonen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.
Oud Chinees handgeschilderd schilderij met florale en tekst decor. Gesigneerd China. 20e Eeuw. Afmeting: 170 x 58 cm. In goede staat.
Gesigneerd Appel. 'Houten sculptuur met beschildering in Cobra stij naar Appel'. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Modern vloerkleed door Hannes D'Haese. 1965 - , Met certificaat. Afmeting: 230 x 170 cm. In goede staat.
Willem Frederick Hulk. 1852 - 1906. 'Twee koeien in zomers landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
C. Verschuur, pseudoniem Cor Bouters. 1888 - 1966. 'Houtvesters in bos met paardenspan'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
J. H. Boshamer, 1859. 1775 - 1862. 'Italiaans landschap met ruïne en figuren over rivierbrug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 53 x 63 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Russische icoon met heilige voor stad en goud decor. Afmeting: 31 x 26 x 2 cm. In goede staat.
Franz Hochmann. Mogelijk Franz Gustav Hochmann, 1861 - 1936. Duitse school. Circa: 1900. 'Vakwerk binnenhof met kippen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 50 cm. In goede staat.
Johannes Wouterus van Trirum, 1924 - 2011. 'Paarden en kippen in stal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. 'Havengezicht Rotterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Joseph Diericks 1897. 1865 - 1959. Belgische school. 'Vrouw met aureool in landschap met naakte man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 142 cm. In goede staat.
Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 'Romantisch Hollands wintergezicht met figuren op het ijs'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,4 x 14,5 cm. In goede staat.
Jacob Ritsema. 1869 - 1943. 'Landschap met houten huisje aan het water en boerin'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. 'Drentse boerderij met strokap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
Adolphe Jacobs. 1859 - 1940. Belgische school. 'Landschap met ossenspan'. Olieverf op linnen. Eén klein scheurtje. Afmeting: 106 x 130 cm. In redelijk/goede staat.
Ferrucio Rontini, 1930. Italiaanse school, 1893 - 1964. 'Italiaanse boerderij met boerin en kip'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 26 cm. In goede staat.
J. Padilla. 20e eeuw. Spaanse school. 'Edele heer op stijgerend paard'. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 97 cm. In goede staat.
J. Padilla 20e eeuw Spaanse school, olieverf op linnen, ruiter in harnas op stijgerend paard 130x97cm. Cond.: G
Gerard Krol. 1882 - 1950, Enschede. 'Buurse beek met vrouw op brug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984. Kunststof gegoten modern kunstwerk. Circa: 1960. Afmeting: 42 x 37 x 10 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. 'Glazen vaas met rozen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
J.W. van Trirum. 'Romantisch Hollands ijsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Haber Haifa (Israël), 1952. Naife school. Titel: Seder (= Maaltijd). Joods gebruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 77 x 49 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vier vrouwen'. Olieverf op papier. Afmeting: 78 x 107 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille '81. 1922 - 2010. Nr. 46/200. 'Naakte vrouw met duif'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 64 x 50 cm. In goede staat.
Johan van Gesine (pseudoniem Cor Bouter, 1888 - 1966). 'Larens interieur, moeder met kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Anton Heyboer 1968. 1924 - 2005. 'Onschuld komt met het leven'. Ets op papier. Afmeting: 100 x 55 cm. In goede staat.
Twee antiek 'Chinese voorouder portretten'. Circa 1900. Aquarel op papier. (nieuw ingelegd). Afmeting: 61 x 130 cm. In redelijke staat.
Ivar Kampke, 1912. 1882 - 1936 Zweden. Dorpsstraat met figuren. Algerije. Gouache op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
Constant. 1920 - 2005. 'Man met palet en penselen'. Nr.: 11/215. Lithografie op papier. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.
Anton Mauve 1838 - 1888. 'Landschap, herder met schapen'. Houtskool op papier. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. 'Interieur met figuren'. Inschilderingen + verf laat iets los. Behoeft restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 26 cm. In redelijke staat.
A. Verhulst, 20e eeuw. 'Romantisch landschap met figuren en kerk'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
H. Backers. Circa: 1930. 'Schelpenvissers'. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 90 cm. In goede staat.
A.J. Zwart 1903 - 1981. 'Boeren interieur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Landschap met 'coming sheep'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Johannes Wouters van Trirum, 1924 - 2011. 'Spelende poezen op kleed met koperen kan'. Olieverf op linnen. Afmeting; 40 x 50 cm. In goede staat.
Gesigneerd rechtsonder. 19e Eeuw. 'Ruïne bij avondlicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.
R.E. Partridge. Canada/U.S.A. 'Drie Geisha's'. Olieverf op paneel. Afmeting: 122 x 60 cm. In goede staat.
Nicolaas Visscher. 1618 - 1709. 'Landkaart van Zutphen'. Deels ingekleurd. Afmeting: 48 x 57 cm. In zéér goede staat.
Jan Schoenaker. Roosendaal 1923 - Oldenzaal. 'Atelier met kunstschilders en naaktmodel'. Bekende glazenier die ook schilderijen maakte. Boekje te inzage. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 101 cm. In...
Ongesigneerd. Circa 1900. 'Moeder met kind'. Naar Italiaanse meester. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 74 cm. In goede staat.
M. Bilders van Bosse. 'Riviergebied met koeien en figuren in de wei'. Aquarel op papier. Afmeting: 45 x 57 cm. In goede staat.
Groot verzamelalbum vol met antieke kunstwerken. Onder andere; Aquarellen, tekeningen, sepia's etc. . Hoofdzakelijk diverse Duitse schilders. Sommige werken bevatten vochtvlekjes. Afmeting: 97 x 36 x...
Klaus Fussman 1938, Duitsland. 'Margeriten'. Aquatint op papier. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.
Reinier Craeyvanger, 1876. 1812 - 1880. 'Wandelende figuren in de stad'. Aquarel op papier. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk. ca. 1880. 'Italiaans dorpsgezicht met vele figuren'. Olieverf op linnen. Afm. 63x60 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. 20e Eeuw. 'Wintergezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Feestdagenicoon met anastasis en 12 andere grote feesten. Russisch ca. 1900 32x25x1,5cm.
R. Wildeboer. Gesigneerd. 'Rivierlandschap met boerderij en ophaalbrug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 57 cm.
Gesigneerd P.C. de Bruin. Circa: 1900. 'Zeilboot op meer'. Twee restauraties. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Frank Arts. 'Portret naakte dame'. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 122 cm. In goede staat.
Johan Faber, 1902-1979. 'Groningen, Noord-Hollands dorp'. Pastel op papier. Afmeting: 53 x 74 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Door Herman Brood beschilderde melkbus met origineel certificaat van Koos van Dijk. Titel: ´Molkerei´. Acryl op metalen melkbus. Afmeting: 58 x 36 cm ø. In goede staat.
Guilliaume Corneille, 2009. 1922 - 2010. 'Moderne figuren compositie'. Nr. 43/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 100x80cm. In goede staat.
Dirk Jan Ribbeling 1982. 1932 - 2013. 'Abstract-figuratieve compositie'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 130 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984. Wandplastiek. Titel: 'Smeltende sneeuw'. Afmeting: 37 x 28,5 x 7 cm. In goede staat.
Jan Schoenaker. Roosendaal 1923 - Oldenzaal. 'Schilder met zijn naaktmodel'. Bekend glazenier die ook schilderijen maakte. Boekje ter inzage. Afmeting: 55 x 46 cm. In goede staat.
Jan Schoenaker. Roosendaal 1923 - Oldenzaal. 'Atelier met kunstschilders'. Bekend glazenier die ook schilderijen maakt. Boekje ter inzage. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 46 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Stilleven met kreeft, fruit, brood etc.' Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In redelijk/goede staat.
Henk Reerink, Hengelo. 'Portret edelman'. Naar 17e-18e eeuws voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e eeuw. 'Landschap met paarden en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 45 cm. In goede staat.
Heyboer. 'Kip'. Olieverf op papier. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.
J.H. Coster, 1846 - 1920. 'Stilleven met mand, bloempotten etc..' Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 32 cm. In goede staat.
R. Wildeboer. 'Bosgezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Anton Heyboer, 1983. 1924 - 2005. 'Abstract figuratieve voorstelling'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 61 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Russische icoon met heilige voorstelling. Afmeting: 22 x 17 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Peter Diem, 1945 - . Handbeschilderde glazen olifant in originele doos. Afmeting: 30,5 x 21 x 8 cm. In goede staat.
Pit van Loo. Winsum 1905 - 1991 Haren. 'Moderne compositie strepen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Berry Brugman, 1915, Almelo.'Landschap met zandpad en sloot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met schelpen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.