Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Fam Rose, mandarijn 6026
2x Fam Rose, mandarijn

Resultaat:

700 EUR

Yixing theepot 6280
Yixing theepot
Startprijs 350 EUR
Verkocht
7 Chinese borden, 18e eeuw 6021
7 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Meissen fruitschaal op voet 6010
Meissen fruitschaal op voet
Startprijs 350 EUR
2 Vazen, Henri Breedveld 6006
2 Vazen, Henri Breedveld
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Vijf delig antiek Delfts kaststel 6002
Vijf delig antiek Delfts kaststel

Resultaat:

450 EUR

Yixing theepot 6366
Yixing theepot
Startprijs 300 EUR
2 Chinese gekleurde vazen 6361
2 Chinese gekleurde vazen
Startprijs 300 EUR
Yixing theepot 6196
Yixing theepot
Startprijs 300 EUR
Perzische dubbelkruik 6112
Perzische dubbelkruik
Startprijs 300 EUR
Groot beeld, panter 6092
Groot beeld, panter
Startprijs 300 EUR
2 Grote Queng Long borden, figurendecor 6039
2 Grote Queng Long borden, figurendecor
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinees 18e eeuw warmhoudbord 6022
Chinees 18e eeuw warmhoudbord

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Servies Meissen 6016
Servies Meissen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee zeldzame Chinese knobbelvazen 6014
Twee zeldzame Chinese knobbelvazen

Resultaat:

1.000 EUR

Imari scheerbekken 6004
Imari scheerbekken
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Sevres doos, eind 18e eeuw 6072
Sevres doos, eind 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Yixing trekpotje, gele kersenbloesem 6048
Yixing trekpotje, gele kersenbloesem
Startprijs 275 EUR
Biedermeier servies, handbeschilderd 6017
Biedermeier servies, handbeschilderd
Startprijs 275 EUR
Groot Chinees beeld 6011
Groot Chinees beeld
Startprijs 275 EUR
2 Fam Rose perzikvazen 6247
2 Fam Rose perzikvazen
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Imari set 6120
Imari set

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinees beeld, boedha 6040
Chinees beeld, boedha

Resultaat:

250 EUR

Porseleinen servies 6019
Porseleinen servies
Startprijs 250 EUR