Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren ei met emaille 22
Zilveren ei met emaille
Startprijs 1.900 EUR
Verkocht
Jade briefopener, zilver verguld 515
Jade briefopener, zilver verguld

Resultaat:

1.700 EUR

Zilveren fotolijst met emaille 239
Zilveren fotolijst met emaille
Startprijs 1.100 EUR
Zilveren ovale koektrommel op onderschotel 20
Zilveren ovale koektrommel op onderschotel
Startprijs 1.000 EUR
Grote zilveren kandelaar 16
Grote zilveren kandelaar
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Zilveren cabaret op pootjes, 18e eeuw 3
Zilveren cabaret op pootjes, 18e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaars 25
2 Zilveren kandelaars

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Bijzondere massief gouden odeurfles 77
Bijzondere massief gouden odeurfles

Resultaat:

1.400 EUR

Bijbel, zilveren sloten/hoekstukken 843
Bijbel, zilveren sloten/hoekstukken
Startprijs 780 EUR
Zilveren koektrommel op onderschotel 116
Zilveren koektrommel op onderschotel
Startprijs 750 EUR
Zilveren theepot + roomkan 74
Zilveren theepot + roomkan
Startprijs 680 EUR
Bijbel, zilveren sloten 684
Bijbel, zilveren sloten
Startprijs 660 EUR
3-Delig zilveren theeservies 39
3-Delig zilveren theeservies
Startprijs 650 EUR
Zilveren koffiekan met hekje 50
Zilveren koffiekan met hekje
Startprijs 625 EUR
Verkocht
Joodse schommel kandelaar 17
Joodse schommel kandelaar

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Gouden naaiset in cassette 4
Gouden naaiset in cassette

Resultaat:

620 EUR

Zilveren hengselmand 5
Zilveren hengselmand
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Zilveren theeketel + roomkan 869
Zilveren theeketel + roomkan

Resultaat:

550 EUR

Zilveren Chinese karaf 37
Zilveren Chinese karaf
Startprijs 550 EUR
Zilveren helm 149
Zilveren helm
Startprijs 525 EUR
Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw 173
Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw
Startprijs 480 EUR
Zilveren dienschaal op pootjes 64
Zilveren dienschaal op pootjes
Startprijs 450 EUR
Zilveren servies 217
Zilveren servies
Startprijs 400 EUR
Boheems glazen schaal, zilv. voet 67
Boheems glazen schaal, zilv. voet
Startprijs 400 EUR