Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken buffetkast
Startprijs 180 EUR

Massief eikenhouten Franse buffetkast met prismen-vormige panelen in de deuren. Geheel met vier volle zuilen aan de zijkanten. Circa 1890. Afmeting: 230 x 135 x 50 cm. In goede staat.

Eiken 2-deurs kast
Startprijs 400 EUR

Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.

Mahonie 2-deurs kast
Startprijs 300 EUR

Mahonie Biedermeier twee-deurs kast met gebogen kop. Circa 1870. Kast is recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 195 x 110 x 45 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Startprijs 130 EUR

Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor, klauwpoten en koppen. Met marmeren blad. Afmeting: H 45 x Ø 40 cm. In goede staat.

Antieke voltaire + voetenbank
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Louis Philippe notenhouten voltaire met goede velours bekleding. Met voetenbankje. Afmeting: 117 x 75 x 75 cm. In goede staat.

19e Eeuwse armleunstoel
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.

Eiken boekenkast, 1930
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Art Deco boekenkast met mooi snijwerk. Circa 1930. Afmeting: 133 x 31 x 135 cm. In goede staat.

19e Eeuws antiek gestoken tafel
Resultaat: 120 EUR

Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken tafel met figuren. Blad later. Afmeting: 70 x 54 cm ø. In goede staat.

Eikenhouten kapstok, 1880
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 37 x 130 x 21 cm. In goede staat.

Spiegel in Jugendstil-stijl
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten Jugendstil-stijl gesneden spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 98 x B 61 cm. In goede staat.

Salontafel
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten met leder beklede salontafel met Az-teken decor. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 130 x 51 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse spiegel met mahoniehouten ovale lijst en bandintarsia. Circa 1900. Afmeting: H 80 x B 57 cm. In goede staat.

Spiegel
Resultaat: 40 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: H 50 x Ø 40 cm. In goede staat.

Duitse vertico, 1880
Startprijs 300 EUR

Duitse notenhouten vertico met volle zuilen en mooie gestoken panelen. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 134 x 103 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten Gründerzeit commode
Resultaat: 160 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.

Mahonie nachtkastje
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Biedermeier nachtkastje. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 30 x 39 x 33 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Barok commode
Startprijs 850 EUR

18e Eeuwse Duitse notenhouten gebogen Barok commode met originele sloten. Beslag vervangen. Verder in originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 104 x 115 x 60 cm. In goede staat.

Mahonie vitrine opzetkast
Resultaat: 200 EUR

Hollandse mahoniehouten vitrine-opzetkast met schrijflade en nest. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 164 x 115 x 46 cm. In zeer goede staat.

2x Engelse nachtkastjes
Resultaat: 50 EUR

Twee Engelse stijlmeubels. Mahoniehouten nachtkastjes met leder op blad + lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 44 x 60 cm. In goede staat.

18e Eeuws roldeurkastje
Resultaat: 100 EUR

Louis Seize mahoniehouten kastje omstreeks 1800 met jalouziedeuren en origineel beslag. 79x70x45 cm in goede staat.

Goudkleurige Barok-stijl salontafel
Resultaat: 60 EUR

Goudkleurige Barok-stijl salontafel met albasten tafelblad. Chip blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 x ø 80 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel, 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse eikenhouten bijzettafel. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 74 x 44 x 44 cm. In goede staat.

Antieke Engelse hangoor tafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 73 x 61 x 70 cm. In goede staat.

Teakhouten kastje/TV meubel
Startprijs 30 EUR

Teakhouten kastje/TV meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 86 x 34 cm. In goede staat.