Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollandse penantkast, 1820
Resultaat: 100 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire penantkast. Circa 1820. Mooie patina. Afmeting: 95 x 50 x 96 cm. In goede staat.

Mahoniehouten vitrinekast
Resultaat: 180 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe vitrine opzetkast met kroon. Circa 1870. Afmeting: 208 x 102 x 45 cm. In zeer goede staat.

Twents kabinet + 5 kommen
Resultaat: 350 EUR

Gaaf 18e eeuws eikenhouten Twents Barok kabinet met origineel beslag. Tevens vijf Petrus Regout Sana keramieken kastkommen. Circa 1880. Afmeting: 240 x 175x 60 cm. In goede staat.

Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880
Resultaat: 300 EUR

Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...

Eiken linnenkast
Startprijs 200 EUR

Landhuis-stijl eikenhouten uitneembare twee-deurs linnenkast met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 106 x 68 cm. In goede staat.

4x Biedermeier stoelen, 1860
Startprijs 150 EUR

Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen. Schellak. Circa 1860. Afmeting: 90 x 39 x 57 cm. In zeer goede staat.

4x Hollandse Biedermeier stoelen
Resultaat: 100 EUR

Vier Hollandse mahoniehouten Biedermeier stoelen met goede stoffering. Circa 1860. Afmeting: 103 x 50 x 48 cm. In goede staat.

Antiek dressoir, 1870
Resultaat: 100 EUR

Antiek mahoniehouten Louis Philippe dressoir. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 85 x 137 x 53 cm. In goede staat.

Engelse speeltafel
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten speeltafel. Gepolitoerd. Afmeting: 79 x 40 x 83 cm. In zeer goede staat.

Franse commode
Resultaat: 70 EUR

Franse 19e eeuwse mahoniehouten commode met messing beslag. Afmeting: 69 x 71x 42 cm. In goede staat.

Antieke eethoek, 1840
Resultaat: 210 EUR

Antieke Hollandse vroeg Biedermeier mahonie eethoek met kolomtafel. Circa 1840. Afmeting: 88 x 52 x 43 cm. / 75 x Ø 91 cm. In zeer goede staat.

Antieke parapluhouder, 1890
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten antieke houtgestoken Mechelse parapluhouder. Circa 1890. Afmeting: 80 x 70 x 25 cm. In goede staat.

Massief eiken salontafel
Startprijs 100 EUR

Massief eikenhouten salontafel met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 70 x 121 cm. In goede staat.

Biedermeier kast, 1860
Resultaat: 150 EUR

Mahoniehouten Biedermeier twee-deurs kast. Circa 1860. Kast heeft vier geaccoleerde panelen, zijkant bewerkt met snekken en staand op bol-pootjes. Achter de deuren twee kleine laden + één grote lade. ...

2-Deurs kussenkast ca 1800
Resultaat: 360 EUR

Twee-deurs kussenkast 18e van eikenhout. Met geeboniseerde delen, drie uitgewerkte leeuwen kopjes en geheel staand op bolpoten. Omstreeks 1800. Afmeting: 200 x 147 x 55 cm. In goede staat.