Juliveiling 2020: After-Sales

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
163 Resultaten
18e Eeuws Amsterdams staand horloge
3500
Startprijs 4.000 EUR
Kapitale Franse pendule, 1820
3501
Kapitale Franse pendule, 1820

2.750 EUR

Antieke Flöten Uhr, 1850
3502
Antieke Flöten Uhr, 1850

3.000 EUR

Strijdwagen-pendule + kandelaren, 1920
3503

3.500 EUR

Crucifix klok in origineel foudraal
3504
Startprijs 3.500 EUR
Schwarzwalder klok
3505
Schwarzwalder klok
Startprijs 1.000 EUR
Franse schildpad pendule, 1880
3506
Startprijs 550 EUR
18e Eeuwse Weense tafelklok
3507
18e Eeuwse Weense tafelklok

750 EUR

Klok onder stolp
3508
Klok onder stolp

1.500 EUR

Engelse Bracket tafelklok
3509
Engelse Bracket tafelklok

1.700 EUR

Pendule, 1800
3510
Pendule, 1800
Startprijs 1.000 EUR
Franse pendule, 1850
3511
Franse pendule, 1850
Startprijs 1.000 EUR
Zeldzame Lenzkirch staande klok
3512
Startprijs 2.500 EUR
Kolompendule onder stolp
3513
Kolompendule onder stolp
Startprijs 800 EUR
Engelse staande klok
3514
Engelse staande klok
Startprijs 1.900 EUR
Franse vuurvergulde pendule
3515
Franse vuurvergulde pendule
Startprijs 1.350 EUR
Empire pendule Diana van de jacht.
3516
Startprijs 1.000 EUR
Boulle klok met console
3517
Boulle klok met console
Startprijs 1.450 EUR
Empire pendule
3518
Empire pendule
Startprijs 600 EUR
Franse pendule, 1800
3519
Franse pendule, 1800
Startprijs 900 EUR
Weense pendule
3520
Weense pendule
Startprijs 700 EUR
Kapitaal marmeren klokkenstel
3521
Kapitaal marmeren klokkenstel
Startprijs 300 EUR
Jaeger Lecoultre Atmos pendule
3522

700 EUR

Weense regulateur, 1880
3523
Weense regulateur, 1880
Startprijs 550 EUR