18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opstand (gestoken). Secretaire heeft zes lades en twee deuren in onderstuk. Het secretaire gedeelte heeft een kelder en geheime lades achter nest. Met origi...
Renaissance rankenkast. 1719. Met zeer mooi snijwerk. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus. 126x122x66cm.
Hollandse eiken Barok secretaire op klauwpoten, met keldertje en binnenwerk. 18e Eeuw. Afmeting: 109 x 90 x 50 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Mahoniehouten Empire kabinet met volle zuilen, messing kapitellen, panelen op de deuren, naar voren komend met messing omrand. Circa 1820. Onderstuk met drie lades met origineel beslag. Geheel staand ...
Twee-delige eikenhouten Jugendstil verzamelaars vitrine met facet geslepen glas. Circa 1915. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 47 x 120 x 180 cm. In zeer goede staat.
Chinese twee-delige kast met voorspringende panelen. Met vrouwenfiguren gedecoreerd en in het midden twee lades. Circa 1910. Afm.:86x182x50cm. Geheel in zeer goede staat. Dit object is op afspraak te ...
Duitse mahoniehouten Vertiko Empire-stijl kast + spiegel opstand. Circa 1900. Met messing capitellen en zuilen. Afmeting: 194 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Mooie 18e eeuwse Hollandse dubbelgebogen wortelnoten Barok secretaire met bronzen beslag (mist deels) en klauwpoten. Prachtig origineel notenhouten binnenleven. Mooie patina. Afmeting: 115 x 65 x 127 ...
Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 240 x 1...
19e Eeuws notenhouten kabinet met messing beslag. In goede originele staat. Afmeting: 240 x 200 x 72 cm. In goede staat.
Duits eiken massief kabinet. Circa 1880. Gründer periode. Met origineel beslag en kuif. Afmeting: 243 x 150 x 58 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
19e Eeuwse Franse Louis Quinze-stijl secretaire met diverse houtsoorten, florale intarsia + vogels en marmeren blad. Met bronzen beslag. Afmeting: 142 x 60 x 36 cm. In goede staat.
Prachtige gerestaureerde mahoniehouten Empire kabinet met vergulde versieringen en capitellen. Circa 1820. Afmeting: 218 x 157 x 60 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten gebeeldhouwde kast met figuren, guirlandes, fruit, koppen etc. Deels 19e eeuw, deels 17e eeuw. Twee-delig, vier-deurs. Afmeting: 190 x 70 x 180 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse notenhouten Louis Philippe pronkvertico met Rococo rozensnijwerk. Van binnen met wortelhout gefineerd. Circa 1870. Afmeting: 148 x 94 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize schrijfsecretaire met glas-opstand, messing lijsten en kapitellen. Circa 1780. Mooi binnenleven achter cilinder. Afmeting: 245 x 130 x 66 cm. In goede staat.
Jachtbuffet met eiken bovenstuk. Circa 1880. Bijzondere kast van goede kwaliteit. Rijkelijk bewerkt met diverese motieven. Afmeting: 258 x 155 x 68 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bez...
Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met volle zuilen en messing vuurvergulde kapitellen. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 215 x 160 x 55 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier essen of iepenhouten vitrinekast. Circa 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 183 x 107 x 52 cm. In zeer goede staat.
Duitse notenhouten Barok commode met bandintarsia en hart ingelegd in blad. Circa 1780. Origineel beslag en poten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handballen gepolitoerd. Afmeting:...
18e Eeuwse Duitse notenhouten Barok vitrine opzet kast met lades. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak gepolitoerd. Afmeting: 193 x 45 x 6 cm. In goede staat.
Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.
Zeldzaam twee-delig 18e eeuws Duits wortelnoten Louis Seize schrijfsecretaire met intarsia. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 138 x 110 x 60 cm...
Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.
Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.
Antieke spiegel met florale reliëf en houtstructuur. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 cm. In goede staat.
Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast is geen bovendemper 121x145x62cm.
Moderne facet geslepen spiegel met brons-kleurige houten lijst. Afmeting: 65 x 55 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten bijzettafeltjes. Afmeting: 51 x 40 x 32 cm. In goede staat.
Antieke ovale zwarte spiegel met bewerkte rand en facet geslepen spiegel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Antieke pianokruk met vier zuilen. Verstelbaar. Circa 1920. Afmeting: 54 x 37 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten stoelen. Circa 1880. Afmeting: 87 x 52 x 51 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten pianokruk op vier zuilen. Circa 1910. Verstelbaar. Afmeting: 53 x 34 cm ø. In goede staat.
Antieke beukenhouten poppenstoel met gietijzeren wieltjes. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 64 x 31 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten speeltafel met gebogen poten. Afmeting: 79 x 77 x 41 cm / 79 x 77 x 82 cm. In goede staat.
Eiken met coromandelhout Amsterdamse School bijzettafel. Circa 1930. Lichte fineerschades. Afmeting: 65 x 60 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antiek engelse mahoniehouten spiegel met etages ca 1890 130x105x20 in goede staat.
Antieke kleine Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 51 x 35 x 55 cm / 80 x 35 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten butlertray. Circa 1900 ook opklapbaar. Afmeting: 93 x 25 cm ø. In goede staat.
Moderne witte vitrinekast met verlichting en drie glazen schappen. Vier kanten zijn voorzien van glas. 20e Eeuw. Afmeting: 185 x 79 x 38 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Biedermeier armleunstoel met groene bekleding. Circa 1820. Afmeting: 95 x 57 x 45 cm. In goede staat.
Twee antieke kinder Thonet-stijl stoelen. Bugholz. Geen etiketten. Circa 1900. Afmeting: 65 x 33 x 44 cm. In goede staat.
Twee antieke Thonetstoelen. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: 111 x 40 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met gestoken kroon en goede roze velours stoffering. Afmeting: 129 x 75 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten lectuurbak. Dubbelzijdig op gebogen poten. Circa 1900. Afmeting: 60 x 45 x 48 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Biedermeier-stijl 'Ohrenbackensessel' oorstoel. 20e Eeuw. Vlek + gat bekleding. Verder in goede staat. Afmeting: 116 x 60 x 76 cm.
Antieke mahoniehouten speeltafel. Opklapbaar met etage. Engeland. Circa 1900. Afmeting: 74 x 55 x 55 cm / 74 x 76 x 76 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met lade en roldeur. Circa 1920. Afmeting: 67 x 60 x 33 cm. In goede staat.
Ovale mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 47 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel op vier-spant poot. Circa 1840. Biedermeier. Lichte fineerschades. Afmeting: 74 x 80 x 60 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse eikenhouten til top tafel. Afmeting: 72 x 78 cm. In goede staat.
Mahioniehouten lectuurbak m,et lade, stijlmeubel 20e eeuw in goede staat 60x48x38cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel met mooie patina. Afmeting: 80 x 64 x 60 cm. In goede staat.
Amsterdamse School-stijl eikenhouten garderobe. Circa 1930. Afmeting: 100 x 35 x 30 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten commode. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 72 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl spiegel met parelrand. Circa 1925. Afmeting: 62 x 43 cm. In goede staat.
Drie-delige oude Engelse mahoniehouten miniset. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 50 x 36 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten bijzettafel met lade en roldeurtje. Afmeting: 69 x 46 x 31 cm. In goede staat.
Antiek kachelscherm met handbeschilderd glas, florale decors. Circa 1900. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel. Louis Philippe. Lichte fineerschade. Afmeting: 83 x 42 x 90 cm/83 x 84 x 90 cm. In redelijke staat.
Wortelnoten orgelgebogen laden kastje staand op gebogen klauwpoten. 20e eeuw. cond. G.
18e eeuwse eikenhouten gepende armleunstoel 120x62x65 in goede staat.
Beukenhouten Art Deco bijzettafel met etage. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 72 x 60ø.cm. In goede staat. En twee bijbehorende stoelen met armleuning. 90x50x45 een stoel rug leuning moet verlijmd worden.
Duitse notenhouten Louis Philippe bijzettafel met zes-kantig blad. Circa 1870. Afmeting: 72 x 54 x 46 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse notenhouten standaard. Dik fineer. Zonder binnenbak. Afmeting: 39 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse blank eiken secretaire op hoge Queen Anne poten. Afmeting: 104 x 75 x 47 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theetafel met lade, klauwpoten en bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 74 x 84 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hangoortafel met getorste poten. Circa 1870. Afmeting: 74 x 45 x 53 cm / 74 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Eikenhouten Barok-stijl commode met sterpoot en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken hocker met florale decors. Afmeting: 46 x 33 cm ø. In goede staat.
Antieke eikenhouten wandgarderobe met leeuwenkoppen en spiegel. Circa 1920. Afmeting: 50 x 105 x 20 cm. In goede staat.
Engels wortelnoten hoekvitrine kastje. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 186 x 63 x 46 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten tafel in Biedermeier-stijl. Handwerk, hout gepind. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x 85 x 57 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Queen Anne-stijl drie-deurs vitrinekast met schappen. Circa 1950. Afmeting: 140 x 145 x 40 cm. In goede staat.
Drie Engelse Windsor armleunstoelen gemaakt van beukenhout. Tweede helft 20e eeuw. Goede kwaliteit. Afmeting: 114 x 66 x 54 cm. In goede staat.
Vroeg Duitse vruchtenhouten tafel met lade. Circa 1800. Ingekort tot salontafel. Afmeting: 160 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten nachtkastje met toog paneel en parelrand. Circa 1850. Afmeting: 78 x 41 x 34 cm. In goede staat.
Lederen Chesterfield voetenbank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 50 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel. Afmeting: 70 x 63 x 29 cm. In goede staat.
Goudkleurige opengewerkte facet geslepen spiegel. Eind 20e eeuw. Stukje gips mist in de linker hoek, verder goed. Afmeting: 80 x 96 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met snijwerk, rozen. Eén stoel verbinding iets los. Afmeting: 95 x 44 x 50 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme kwabbentafels met klauwpoten, één notenhout en één eikenhout. Circa 1890. Plus twee notenhouten stoelen met klauwpoten. Afmeting: 70 x 70 cm ø en 72 x 98 cm ø. In goede staat.
Palissanderhouten dames secretaire met bloem-intarsia en messing omranding. Omstreeks 1900. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 92 x 65 x 44 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl bijzettafel. Circa 1925. Afmeting: 64 x 42 cm ø. In goede staat.
Eikenhouten sidetable met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 140 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Engelse schrijfsecretaire met origineel beslag, op hoge poten. Circa 1920. Afmeting: 107 x 76 x 41 cm. In goede staat.
Lederen Chesterfield voetenbank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Windsor kinderstoel. Circa 1900. Afmeting: 101 x 42 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten bidstoel met sigaren voorstelling, snijwerk en opbergvak (voor sigaren en whisky?). Goede rode velours stoffering. Afmeting: 90 x 60 x 46 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met goede velours stoffering. Afmeting: 87 x 48 x 54 cm. In goede staat.
Hollandse boeren Biedermeier grenenhouten linnenkast in originele bierverf. Circa 1850. Afmeting: 202 x 165 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten warmhoudkist met kolenlade en hengsels. Afmeting: 49 x 48 x 34 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten miniatuur model Vertiko. Circa 1820. Afmeting: 60 x 43 x 22 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten piedestal met antieke platelen bloempot Arnhem. Circa 1870. Floraal/vogel decor. Afmeting: 90 x 35 cm ø + 24 x 20 cm ø. In goede staat.