Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bibliotheek kastje
Resultaat: 75 EUR

Leuk Engels mahoniehouten bibliotheek-ladenkastje, geheel staande op hoge poten en trapvorm met 4 lades in goede staat (enkele stootplekken) 80x40x62cm.

Kuifstoel
Resultaat: 75 EUR

Duitse notenhouten Louis Philippe kuifstoel ca. 1870, floraal gesneden. Bekleding versleten, verder in goede staat 124x76x90cm.

2x Breistoeltje
Resultaat: 75 EUR

Twee breistoeltjes: 1x Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G en 1x Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffer...

Eiken bijzettafel
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten Duitse bijzettafel ca. 1880 Grunderzeit met bandintarsia en marquetterie fineer op het blad. 65x64x50cm. Cond.: G

Lektuurbak
Resultaat: 70 EUR

Oude (pallisander?) houten lectuurbak met koperinleg (Boulle) en floraal decor op het blad 20e eeuw in goede staat 42x50x20cm.

Kapstok
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten kapstok ca. 1900 met koperen haken in goede staat 125x29x10cm.

Queen Anne tafeltje
Resultaat: 70 EUR

Oude mahoniehouten Queen Anne tafel ca. 1930 staand op klauwpoten in goede originele staat 70x90x60cm.

Rookstoel
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten verstelbare rookstoel, ca. 1900, bekleed met zwart leder, in goede staat. 104x84x67cm.

Naaitafel
Resultaat: 70 EUR

Duitse mahoniehout fineer naaitafel ca. 1870 Louis Philippe in goede staat. mooi binnenwerk in de lade 78x48x39cm.

Plantentafel
Resultaat: 65 EUR

Bloementafel ca. 1900 van mahonie met messing poten en hekwerk 115x28x28cm. Cond.: G

Teakhouten bank
Resultaat: 60 EUR

Oud teakhouten 3-persoons bankje, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x150x60cm.

Engelse klaptafel
Resultaat: 60 EUR

Engelse eikenhouten klaptafel ca. 1900 met getorste poten in goede staat 65x80x100cm.

Engelse salontafel
Resultaat: 60 EUR

Oude wortelnoten fineer salontafel, uitklapbaar aan beide zijden met 1 lade en bronzen klauwpoten. Stijlmeubel 20e eeuw in goede staat 52x52x110cm.

Piedestal
Resultaat: 60 EUR

Piedestal ca. 1920 In de vorm van een zuil creme-goud beschilderd in goede originele staat 109x29x30cm.

Tafeltje Queen Anne
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten Queen Anne theetafel ca. 1900 met lade en klauwpoten in originele staat 73x84x50cm. Cond.: G

Goudkleurig stoeltje
Resultaat: 50 EUR

Goudkleurige Louis Seize stoel 18e-19e eeuw met zijde stoffering 102x58x44cm. Cond.: R

Bureaustoel
Resultaat: 50 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe armleunstoel ca. 1860 met velours stoffering in goede staat 100x60x60cm.

Teakhouten bankje
Resultaat: 50 EUR

Oud teakhouten 2-persoons bankje, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x80x41cm.

Mahoniehouten commode
Resultaat: 50 EUR

Oude Hollandse mahoniehouten fineer 3-laden commode 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag in barokstijl. Lichte fineerschades 75x90x50cm. Cond.: R-G

Mahonie wandtafel
Resultaat: 50 EUR

Oude mahoniehouten fineer wandtafel met lade en bronzen versieringen 2e helft 20e eeuw. Stijlmeubel in goede staat 72x89x35cm.

Tafeltje, 4-spant poot
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse bijzettafel met 4-spant poot en geschulpt blad in goede staat 53x76x60cm.

Stoeltje
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten 18e-19e eeuws stoeltje in gothische stijl met draak in rugleuning en lederen bekleding (houtgepind, beschadigd) 95x28x28cm. Cond.: G

Kist
Resultaat: 50 EUR

Indonesische Djatihouten kist 1e helft 20e eeuw met leder bekleed. Koper beslagen en met koperen nagels. Geheel in goede staat 28x64x33cm.

2 Rieten stoelen
Resultaat: 50 EUR

Twee prachtige rieten met houten stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat 103x63x75cm. en 100x80x61cm.

Bureau, Amsterdamse School
Resultaat: 50 EUR

Amsterdamse School eikenhouten schrijfbureau ca. 1930 met origineel schrijfleer (heeft gestaan bij Kantoor Nederlandse Handelsmaatschappij) in zeer goede originele staat 77x75x125cm.

Halve maan/ speeltafel
Resultaat: 40 EUR

Notenhout fineer speeltafel 19e eeuw, lichte fineerschade bovenblad 77x80x80cm. Cond.: R

Theewagen
Resultaat: 40 EUR

Oude theewagen met opklapbaar blad. Mahoniehout met eiken stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 71x87x45cm.

Bijzettafel, bloemen
Resultaat: 40 EUR

Oude Italiaanse beschilderde houten bijzettafel met floraal decor 20e eeuw in goede staat 56x49x33cm.

Spiegel
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahoniehouten spiegel met losse bewerkte kroon en facetgeslepen glas 19e eeuw 77x40cm. Cond.: G

Hutkoffer
Resultaat: 40 EUR

Houten hutkoffer met ijzeren beslag ca. 1900 in goede originele staat 65x90x55cm.

Spiegel, kuif
Resultaat: 40 EUR

Louis Seize spiegel uit de 19e eeuw van eikenhout met kroon en guirlandes 83x40cm. Cond.: R-G

Halve maan tafel
Resultaat: 40 EUR

Oude mahoniehouten halvemaan tafel met lade 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 73x80x40cm.

Stoel, Engelse stijl
Resultaat: 40 EUR

Engelse Queen-Anne stijl armleunstoel ca. 1900 in goede staat 95x70x65cm.

Bloemtafel
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve mahoniehouten bloemtafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) 100xø25cm. Cond.: G

Salontafel, glasplaat
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten salontafel met facetgeslepen glazen blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 50x125x65cm.

Secretaire
Resultaat: 40 EUR

Kleine Engelse mahoniehouten dames-secretaire met lade en schrijfklep 2e helft 20e eeuw in goede staat 97x53x38cm.

Bijzet tafel
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met los tablet (theetafel) in originele staat 57x45x65cm. Cond.: G

Gestoffeerd krukje, Louis XIV
Resultaat: 40 EUR

Louis Seize stijl hocker 20e eeuw, gestoffeerd met zijde in zeer goede staat 48x47x45cm.

Hutkoffer
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke beklede (jutte met hout) hutkoffer ca. 1900 in goede originele staat 53x97x50cm.

Oosters tafeltje
Resultaat: 35 EUR

Oosterse teakhouten salontafel (bijzettafel) met intarsia en floraal decor 20e eeuw 47x43x77cm. Cond>: G

Ovale spiegel
Resultaat: 35 EUR

Oude Louis Seize stijl spiegel van metaal 2e helft 20e eeuw, brons gekleurd 79x40cm. Cond.: G

Mahonie plantentafel
Resultaat: 30 EUR

Engelse antieke mahoniehouten bijzettafel ca. 1880 met 4-spant poot in goede staat 72x56x40cm.

Antieke salontafel
Resultaat: 30 EUR

Antieke eikenhouten salontafel ca. 1880 met onderling verbonden poeten in goede staat. Cond. G

Hollandse commode
Resultaat: 30 EUR

Hollandse 4 laden commode 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag in barokstijl 74x40x73cm. Cond.: G

Spiegel, gouden rand
Resultaat: 30 EUR

Oude houten wandspiegel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen spiegel en bewerkte goudkleurige lijst in goede staat 87x60cm.

Engelse bijzettafel
Resultaat: 30 EUR

Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1930 met koperen wieltjes en verlengbaar blad in goede staat 51x45x68cm.

Bijzettafel, getorste poten
Resultaat: 30 EUR

Ronde bijzettafel met getorste poten en etage ca. 1900 in goede staat 59xø73cm.

Antieke spiegel
Resultaat: 30 EUR

Duitse mahoniehouten fineer spiegel ca. 1870 in goede originele staat 110x60cm.

Henri Deux tafel
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten Henry Deux uittrek-tafel (zonder tussenbladen) met ballustervormige zuilen en kelk ca. 1880. In goede staat 75x100x110cm.

Bijzettafel, inlegwerk
Resultaat: 30 EUR

Bijzettafel Engels 18e-19e eeuw rondom en op het blad met intarsia, lichte fineerschade en spanningsscheur 57xø31cm. Cond.: R

Glazen salontafel
Resultaat: 30 EUR

Grote messing salontafel ca. 1980 met facetgeslepen glas (1 onderste plaat mist). Wortelnoten effect op de poten 40x78x130cm. Cond.: R

Glazen sidetable
Resultaat: 30 EUR

Oude messing sidetable ca. 1980 met facetgeslepen platen en wortelnoten effect op de poten 75x115x38cm. Cond.: G

Mahonie tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud mahoniehouten Art Deco bijzettafeltje met etage ca. 1935 in goede staat 53xø50cm.

Tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Hollands roodbeschilderd tafeltje anno 1915 met 2 lades en geschulpt blad. In goede originele staat 77x45x70cm.

Salontafel
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten salontafel met lade (houtgepind) in goede staat 53x109x66cm.

Kersen bijzettafel
Resultaat: 20 EUR

Oude kersenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in Biedermeier stijl. Mooie kwaliteit 62x56x36cm. Cond.: G

Henri Deux salontafel
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten Henry Deux salontafel ca. 1880 50x103x80cm. Cond.: G

Bijzettafel, webbing
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten bijzettafel ca. 1920 met vlechtwerk in etagere (webbing) 58xø70cm. Cond.: G

Theetafel
Resultaat: 20 EUR

Art Deco metalen theecaddy op wieltjes ca. 1900 met bovenplaat als warmhoudplaat (met stekkeraansluiting) 71x43x68cm. Cond.: G

Tafeltje, 2 laden
Resultaat: 20 EUR

Hoog mahoniehouten bijzettafeltje met 2 lades 2e helft 20e eeuw (krimpnaad) 82x40x28cm. Cond.: R

Kamergemak
Resultaat: 10 EUR

Kamergemak 19e eeuw, gefineerd met bandintarsia. Vermoedelijk kersenhout met satijnhout. Geheel staand op messing poten en wieltjes (lichte schades) 45x45x45cm. Cond.: R-G