Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit secretaire met snekken, kroon, en een mooi binnenleven. Afmeting: 170 x 102 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl halbank met klepzitting. Afmeting: 107 x 117 x 43 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil armleunstoel. Circa 1915. Afmeting: 72 x 60 x 54 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok commode. Achterwand en ladenbodems vervangen. Circa 1760. Afmeting: 87 x 110 x 56 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken kist met zadeldak. Afmeting: 71 x 120 x 54 cm. In goede staat.
Hollandse Neo Gotische mahoniehouten opklapbare Horrix bibliotheekbank (tot trap). Afmeting: 67 x 34 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten gebogen Barok secretaire met mooi binnenleven, klauwpoten en origineel bronzen beslag. Afmeting: 110 x 65 x 115 cm. In goede staat.
Franse stijl dressoir met marmeren blad en gebogen front. Mooie kwaliteit rozenhout. Marquetterie met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. 20e Eeuw. Brandstempel. Blad gerestaureerd. Afm...
18e Eeuwse Hollandse notenhouten Barok commode met klauwpoten. Ongerestaureerd. Lichte fineerschade + krimpnaden zijkant. Afmeting: 74 x 76 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Buitengewone kwaliteit notenhouten Dagobert schaarstoel. Met gedetailleerd snijwerk koppen en ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 90 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse wortelnoten damessecretaire met vergulde bronzen versieringen. Mooi binnenleven met kelder. Voorkant + zijkanten gebogen. Circa 1900. Afmeting: 95 x 72 x 47 cm. In goede staat.
Grote antieke goudkleurige Louis Seize-stijl halspiegel met facetgeslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 166 x 77 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten klapcommode met etagieres, twee laden en origineel bronzen beslag. Met gebogen front en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 78 x 86 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten schrijfcommode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 100 x 125 x 60 cm. In goede staat.
Duitse antieke mahoniehouten vitrinekast met zijkanten van glas. Met schappen, snekken en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 194 x 96 x 47 cm. In goede staat.
Vier notenhouten Barok stoelen met bruin-lederen bekleding. Italië. Renaissance-stijl. Met ranken en figuren. Afmeting: 52 x 125 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde historisme spiegel met ranken en vrouwengezicht. Eén beschadiging. Afmeting: H 115 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse/Mechelse houtgestoken vitrine opzetkast met leeuwenkoppen en cherubijnkop. Afmeting: 265 x 160 x 60 cm. In goede staat.
Prachtige Louis Quinze-stijl commode met intarsia, bronsbeslag en zwart-marmeren blad. Recentelijk professioneel gepolitoerd met schellak. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 85 x 45 cm...
18e Eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen Louis Quinze kabinet met glasdeuren (later), klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 250 x 175 x 60 cm. In goede staat.
Mahoniehouten hoekkast met brons en beschilderd landschap met visser. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 64 x 45 cm. In goede staat.
Bruine lederen Chesterfield 2-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 95 x 154 cm. In goede staat.
Gave Hollandse wortelnoten porseleinkast met messing beslag. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 213 x 145 x 47 cm. In goede staat.
Zes moderne chroom-stalen design stoelen met wit leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 60 x 57 cm. In redelijke staat. vochtplekjes op het leer.