Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Instrumenten glas
Resultaat: 20 EUR

Vier kristallen muziekinstrumenten van kristal, Dargues Frankrijk; 1x saxofoon, 1x piano, 1x banjo en 1x trompet 14-20cm. Cond.: G

2 Karaffen, 12 glazen
Resultaat: 35 EUR

Kristallen karaffenset, facetgeslepen met daarbij 12 glazen ca. 1900. Hoort allemaal bij elkaar, in goede staat 9-33cm.

Opaline dekselvaas
Startprijs 20 EUR

Grote oude melkglazen dekselpot met Chinees decor van figuren in tuin. 26xø11cm. Cond.: G

Karaf met likeurglazen
Resultaat: 15 EUR

Karaf met 6 likeurglazen 20e eeuw 16-24cm. Cond.: G

Karaf met cognac-glazen
Resultaat: 20 EUR

Drie oude cognacglazen en karaf 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G

4 Delen kristal
Resultaat: 25 EUR

Vier delen kristal/glas; 1x antieke vaas met zilveren voet, 1x persglazen jardiniere, 1x dekseldoos vierkant en 1x dekseldoos ovaal 13-24cm.

4 Delen glas
Resultaat: 30 EUR

Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.

6 Gegraveerde glazen
Resultaat: 15 EUR

Zes 19e eeuwse gegraveerde glazen met rankendecor in goede staat 11,5x12,5cm.

3 Karaffen
Resultaat: 15 EUR

Drie kristallen karaffen 19e eeuw met slijpsel (1 stop heeft chip) 28-30cm. Cond.: R-G

Oude glazen bokaal
Resultaat: 15 EUR

Grote oude persglazen bokaal ca. 1930 in goede originele staat 23xø17cm.

3 Glazen snuffbottles
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke glazen flacons; 1x groen Josef Karl X, 1x blauw met adelaar en jager, 1x gegraveerd A. Jungwirt (neutraal) ca. 9x6x3cm. Cond.: G

Leerdam vaas
Resultaat: 15 EUR

Zware Royal Leerdam glazen vaas 2e helft 20e eeuw, KristalUnie 12xø9cm.