Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen peper & zout stel
Resultaat: 50 EUR

Kristallen olie- en azijnstel ca. 1900, 5-delig met plated houder. In goede originele staat 23xø16cm.

Fles, 17e-18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Blauw-groene fles 17e-18e eeuw in zeer goede originele staat 24x18x8cm.

10 Champagne glazen
Resultaat: 45 EUR

Tien mondgeblazen champagneglazen met gouden rand ca. 1900 in goede staat 25x8cm.

11x Antiek glaswerk
Startprijs 40 EUR

Elf delen oud/antiek glaswerk; 5x glazen schaaltjes met goudrand (chips), 1x langwerpige schaal met goudrand, 1x geschulpte glazen schaal met gopudrand 19e eeuw, 1x flacon, 1x gegraveerde schaal met p...

Glas-in-lood venster
Startprijs 40 EUR

Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster 20e eeuw, voorstellend een man te paard 31x24cm. Cond.: G

Divers oud glaswerk
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 21 oude/antieke glazen met goudrand o.a; cognacglazen, kristal, etc. 9-19cm. Cond.: G

Kristallen verdeelschaal
Resultaat: 40 EUR

Grote oude waaierkristallen verdeelschaal 1e helft 20e eeuw 8-delig. Middelste verdeelschaal heeft een chip, verder in goede staat 5xø36cm. Cond.: R-G

2 Kristallen glazen
Startprijs 40 EUR

Twee prachtige antieke gegraveerde kristallen glazen ca. 1900; 1x gegraveerd met serpent en Gesundheit, 1x gegraveerd met twee figuren in landschap 13x7,5cm. In zeer goede staat.

Antiek glas
Resultaat: 40 EUR

Oud/antiek mondgeblazen glas met wapens en tekst (17e eeuw?) Duitsland 17xø8,5cm.

Glazen wijnkan 1885
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse beschilderde historisme wijnkan uit 1885 met opschrift "L. von Doetinchem de Rande H. von Losse von Asselt Erg. Bonn 1885". In Renaissance stijl 30x14x15cm.

3 Karaffen
Resultaat: 35 EUR

Drie karaffen, 26-33cm., Conbd.:G

Glazen bokaal
Resultaat: 35 EUR

Grote 18e-19e eeuwse mondgeblazen bokaal met gravering 0,3L en witte bovenrand en brede voet. in goede originele staat 19xø15cm.

Copier spijkerbol + schaaltje
Resultaat: 50 EUR

Twee delen oud Copier glas; 1x spijkerbolvaas (binnenzijde groen) 12xø11cm. en 1x spijkerglas schaaltje 3x7x8cm. Cond.: G

2 Karaffen
Startprijs 35 EUR

Twee delen glaswerk 20e eeuw; 1x blauwe stopfles en 1x neutrale bolle karaf 30-38cm. Cond.: G

Boheemse vaas
Startprijs 35 EUR

Grote oude Boheems kristallen vaas ca. 1930. Blauw kristal en opliggend gouddecor. In zeer goede staat 40xø13cm.

Glazen schaal, zilv. hengsel
Startprijs 30 EUR

Glazen 19e eeuwse schaal met plated beugel in goede staat 5xø26cm.

6 Kristallen vaasjes
Startprijs 30 EUR

Zes 19e eeuwse kristallen vaasjes met gouddecor (beschadigingen) 10-16cm. Cond.: M-R

6 Delen glas
Startprijs 30 EUR

Zes delen oud/antiek glas; 2x blauwe roemers (1 chip), 1x melkglazen beker met goudkleurig sterrenbeelden decor, 1x Jugendstil bakje, 1x gegraveerd glas met portret en 1x opaline beker 11-20cm. Cond.:...

Divers kristal
Resultaat: 30 EUR

Kavel divers geslepen kristal 20e eeuw; 1x dekselschaal groot, 1x schaal, 1x lepelvaasje, 1x bonbonschaal, 1x wijndecanter 8-23cm.

6 Delen kristal
Resultaat: 30 EUR

Zes delen oud/antiek kristal; 5 delen ruitkristal en 1x kristallen vaas. Bevat 2 dekseldoosjes, 2 zoutnapjes en 1x ovale schaal. Minimale chips mogelijk 4,5-17cm. Cond.: R-G

Glazen plant
Startprijs 30 EUR

Japanse glazen plant met marmeren plantenbak ca. 1930. In goede originele staat 29x20x8cm.

8 Borrelglazen, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Acht mondgeblazen 18e-19e eeuwse borrelglazen in goede originele staat 9,5xø6cm.

Duits gegrav. glas
Startprijs 30 EUR

Antiek Duits gegraveerd en bewerkt glas met tekst op de bodem "stark gespannt, stark geschaffen" en monogram met kroon 12xø9cm. Cond.: G

2 Setjes karaffen
Resultaat: 35 EUR

Twee glazen karaffen met bijbehorende gegraveerde glazen 20e eeuw in goede staat. Kleine karaf met 4 glazen, grote karaf met 6 glazen 13-32cm.