Twee oude glazen Chinese snuffbottles 20e eeuw, goudbeschildering en Chinese tekens achter glas, in goede staat 8 cm
Oude kristallen hoorn des overvloeds, met geslepen floraal decor 20e eeuw in goede staat.
Gesigneerde glazen vaas ca. 1900 met decor van kasteelruïne, gesigneerd Castell 12x6,5x6,5cm. Cond.: G
Grote oude gele kunstenaarsvaas, mondgeblazen 1e helft 20e eeuw in goede staat 40,5cm.
Grote moderne kristallen Orrefors vaas in goede staat 22x13x10,5 Cond:G
Zeven delen blauw Boheems kristal: 6x Roemerglazen en 1x bonbonière 20e eeuw in goede staat 17-21cm.
Twee delen Daum nancy France glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x presse-papier met bloem en 1x plaquette met tweedimensionale citroen (in doos) 8-13cm. Cond.: G
Grote oude zware Daum nancy vierkante kristallen vaas met tweedimensionaal boom-motief, gesigneerd Daum France 2e helft 20e eeuw in goede staat 25x13x13cm.
Antieke kristallen geslepen fruitschaal met amandelslijpsel 19e eeuw in goede staat, minimale chip mogelijk. 19x24cm
Oude kristallen vaas van Copier Leerdam Holland. 20e eeuw in goede staat 14x10 ø cm