Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gestoken barometer 2384
Gestoken barometer
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Grote koperen kranen 2385
2 Grote koperen kranen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Onyx lamp 2386
Onyx lamp

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Olielampen 2387
2 Olielampen

Resultaat:

30 EUR

Antieke kaarskandelaar 2388
Antieke kaarskandelaar
Startprijs 40 EUR
2 Delen historisme ca. 1880 2389
2 Delen historisme ca. 1880
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Gewichtenblok 2390
Gewichtenblok

Resultaat:

20 EUR

Grote ronde barometer 2391
Grote ronde barometer
Startprijs 60 EUR
Opaline lampenvoet 2392
Opaline lampenvoet
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Ketel op onderstel 2393
Ketel op onderstel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Petroleumlamp 2394
Petroleumlamp

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
8-Kantige emmer 2395
8-Kantige emmer

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6 Schilderijlijsten 2396
6 Schilderijlijsten

Resultaat:

40 EUR

Schwarzwalder tafelstuk 2397
Schwarzwalder tafelstuk
Startprijs 150 EUR
Staande petroleumlamp 2398
Staande petroleumlamp
Startprijs 50 EUR
Latijnse Academie oorkonde 1786 2399
Latijnse Academie oorkonde 1786
Startprijs 50 EUR
Verkocht
4 Duitse oorkondes 2400
4 Duitse oorkondes

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Historisme inktstel 2401
Historisme inktstel

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Pallisander lepeldoosje met parelmoer 2402
Pallisander lepeldoosje met parelmoer

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Stel als olielampen 2403
Stel als olielampen

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
4 Diverse dienbladen 2404
4 Diverse dienbladen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tablet, ovaal dienblad 2405
Tablet, ovaal dienblad

Resultaat:

20 EUR

Antieke theestoof 2406
Antieke theestoof
Startprijs 35 EUR
Schaakspel 2407
Schaakspel
Startprijs 220 EUR
Verkocht
3 Delen gereedschap 2408
3 Delen gereedschap

Resultaat:

60 EUR

4 Sets messen 2409
4 Sets messen
Startprijs 120 EUR
Grote bijl, bodemvondst 2410
Grote bijl, bodemvondst
Startprijs 100 EUR
Antieke bijl 2411
Antieke bijl
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Straalkachel 2412
Straalkachel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Geweer met been 2413
Geweer met been

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Vergulde neogotische kroonluchter 2414
Vergulde neogotische kroonluchter

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Russisch lakwerk 2415
Russisch lakwerk

Resultaat:

30 EUR