Bijzondere grote zeldzame Jugendstil bronzen 9-lichts hanglamp ca. 1910. Voorstellend 3 faunen die een glas-in-lood bol dragen (blauwglas). Glas-in-lood moet iets gericht worden op sommige plekken) 10...
5-Delige bureauset van groen onyx (paar chips af) ca. 1890 met herdershond en messing armaturen Cond.: R-G
Schitterende grote bronzen hanglamp ca. 1900 met 8 armen en 49 lichtpunten. Historisme stijl met onder een kristal geslepen kap. In zeer goede originele staat 100xø96cm. Cond.: G
Zeldzaam groot 18e eeuws Louis Seize barok plated-bronzen tafel-presenteer assemblage voor eten. Met spiegels en eiken onderbodem in zeer goede originele staat 130x63cm.
Prachtige Hollandse bakbarometer met notenhout en inlegwerk. Mooie tinnen plaat. geheel naar 18e eeuws voorbeeld 130x23x10cm. Cond.: G
Zeldzame grote bronzen hanglamp ca. 1900 in Neo-Renaissance stijl met zeemeerminnen in de armen verwerkt. 6-Armig en 22 lichtpunten. Zes lichtpunten op de armen, de rest rondom en en onder. In zeer go...
Antieke viool met strijkstok, in originele koffer.Gemerkt: Joh.Bapt.Schweitzer fecit at Forman, Hierowijm Amati Pastini 1813.Tevens gemerkt E.P. Todt No. 459/1318, In goede originele staat.Viool 59x20...
Groot bronzen Oosters kanon 20e eeuw met bewerkte loop (boordkanon) 120cm. Cond.: G
Grote bronzen hanglamp ca. 1900 in Neo renaissance stijl met viskoppen verwerkt in de 10 armen. Totaal 11 lichtpunten. Onderaan de lamp een geslepen kristallen kap. Geheel in zeer goede originele staa...
Vuurvergulde bronzen haardbokken 19e eeuw in Louis Quinze stijl met tussenstuk. In goede originele staat 140x45x38cm.
Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G
Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G
Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 38x35x44 cm. Cond.:G
Grote originele antieke hangpetroleumlamp met majolica pot en originele gebloemde kap, prachtig gietwerk. In zeer goede originele staat. 64xø45cm.
Grote oude zakkroonluchter ca. 1950, gemaakt van messing met prismen (kristallen). In goede originele staat. 80x ø60 cm..
Grote bronzen Historisme pronkvaas (cachepot) van tweekleurig brons ca. 1880. Duits of Frans met leeuwekoppen aan de grepen. In goede originele staat 38x41xø26cm.
Bijzondere Jugendstil majolica hang-petroleumlamp met prachtig zweepslagmotief, gietwerk en prismaglazen stenen. Antieke beschilderde glazen kap en 3 kaarskandelaars 70x60x60cm( twee kettingen gebroke...
Prachtige Art Deco hanglamp ca. 1930, zwart met nikkel. Mooie vormgeving in zeer goede originele staat 54x71x71cm. Cond.: G
Antieke Humidor, ca. 1880, notenfineer met intarsia, met 4 schuiflades om sigaren in te leggen. In zeer goede originele staat. 19x28x19 cm.
Grote kunststoffen Dagobert Duck 50-er/60-er jaren. Lichte cracele bij snavel 46x52x33cm. Cond.: G
Zeldzaam antiek parade-paardentuig 19e eeuw met kleed en goudbrocant hoofdtuig met divers koperen sierwerk. Stijgbeugels, brons met sierwerk, medaillons, familiewapen etc. Cond.: G
Antiek Bretons eikenhouten handgestoken bordenrek met koppen, ca.1880, in goede staat. 71x100x8cm.
Bronzen weegschaal 20e eeuw met kaarskandelaar en kersenhouten voet 60x40x18cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen kandelaar 1e helft 19e eeuw met twee putti in barok vormgeving. Gesigneerd A. Pecari in goede originele staat 12x13x13cm. COnd.: G
Twee Chinese bronzen vazen ca. 1900 met drakenmotief in goede originele staat 26xø14cm. Cond.: G
Grote Tiffany-stijl tafellamp met blauw glas (3-lichts) en metalen voet, 2 trekkoorden 20e eeuw, 68xø53cm., Cond.:G
Grote hertenvanger ca. 1800 met bronzen en houten heft. Voorstelling met hondekoppen en honden die een wild zwijn aanvallen. In goede originele staat 60x10x3cm. Cond.: G
Twee messing haardstellen 20e eeuw; 1x compleet, 1x zonder standaard 62-77cm. Cond.: G
Grote bronzen Historisme wandplaquette ca. 1880 (gemerkt) met romatische voorstelling en putti 70x37cm. Cond.: G
Oude drieluik handgeschilderde icoon ca. 1900 gemaakt van vurenhout en hamergeslagen scharnieren in barokstijl 43x50x3cm. Cond.: G
Vurenhouten barok wandconsole met originele polychromie (rood-goud) ca. 1800 in zeer goede originele staat 27x33x30cm. Cond.: G
Grote antieke Jugendstil majolica hang-petroleumlamp met floraal zweepslagmotief en origineel beschilderde kap met gezichten-motief. Chip van majolica af 70x55x55cm. Cond.: R-G
Oude tafellamp met bronzen leeuw, houten voet( lederen kap) 20e eeuw Cond.: G
Prachtige kleine antieke Hohner accordeon, ca.1890, in uitstekende staat. 24x28x12cm.
Twee grote bronzen 4-lichts kandelaars neo barok 1e helft 20e eeuw in goede staat 44cm. Cond.: G
Kaarskandelaar 4-lichts ca. 1890 met porseleinen tussenstuk Jugendstil. Armaturen van smeedijzer (beschadigd onder het armatuur) 60x37x34cm. Cond.: R
Koloniale 19e eeuwse reis-schrijfsecretaire met bandintarsia en wortlenoten fineer binneleven. Kelder en vakverdeling, in uitstekende staat 20x60x42cm.
Drie oude Indonesische krissen 20e eeuw (1 beschadigd) 45-48cm. Cond.: R-G
Gietijzeren haardplaat ca. 1900 met familiewapen in zeer goede staat 58x49x3cm. Cond.: G
Jugendstil petroleumlamp voorstellend een vrouw met gewaad die de lamp draagt. Cassis-kleurig glazen reservoir en houten voet. Smac figuur gesigneerd Ch. Ruches 52xø13cm.
Twee grote gietijzeren kaarskandelaars ca. 1900, verchroomd in barokstijl. In originele goede staat 83x18x17cm.
Grote koperen 19e eeuwse samovaar met ivoren grepen in zeer goede staat met versieringen 40x38x35cm. Cond.: G
Grote kopergeslagen dekselpot (Nr. 23) in zeer goede originele staat ca. 1910 Jugendstil 30x36xø26cm.
Prachtige gietijzeren jugendstil houtkachel, ca. 1900, met achter-en onderplaat, gemerkt: Lips en Peters Dordrecht, In goede staat. 72x73x40cm.