Twee zeer grote Sevres-stijl porseleinen pronkvazen met zware bronzen monturen (o.a; olifantenkoppen van ca. 30-40cm.). Decor met figuren, bloemen en gouddecor 21e eeuw 150xø52cm. 1 Vaas met barst, ve...
Twee zeldzame terracotta amfora's ca. 1880 Neo Renaissance, vermoedelijk Italië. Gemerkt en genummerd, voorstelling met engelen en putti. 1 Vaas vleugel beschadigd en chip aan de voet) 57x37xø20cm. Co...
Zeldzaam vijf delig Delfts keramieken kaststel 18e eeuw, gemwerkt AP 32 H De twee scheepjes Anthony Pennis 1759-1770, met schepen decor met haven. Drie dekselvazen en twee zeskantige vazen, Chips van...
Chinees porseleinen edelman met kind, 19e eeuw met groen- en bloemendecor 45cm. Cond.: G
Grote Duitse steengoed zuil met cachepot ca. 1900 Historismus Grenshausen. Prachtige renaissance stijl figuren-voorstellingen. In zeer goede staat 115x48xø35cm.
Twee antieke Japanse ivoren figuren ca. 1900, gesigneerd onder (Tokiose school?) oude man met kind op de arm en diverse karpers met mand en een vrouw met kind op de arm en kruik en mand Beide in goed...
Grote Chinees porseleinen schotel,18e eeuw, met geschulpte rand Queng Lang met landschapdecor, ø34.5cm., Cond.:G
Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met bloem-en gouddecor. In uitstekende staat. 10x17.5x10cm.
Chine de Commande 18e eeuwse porseleinen trekpot met haven-en gouddecor, in zeer goede staat. 12x18xø10cm.
Groot Chinees porseleinen beeld 19e eeuw, voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder met staf. Rood met blauw decor 48cm. Cond.: G
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten, handbeschilderd met diverse figuren 20e eeuw in zeer goede staat.
Grote Duits porseleinen jardieniere ,2e helft 20e eeuw, Thuringen. Handbeschilderd met staande putto en opgewerkte bloemen. Prachtige beschildering, op bodem gesigneerd E.Bierling. 18x42x28 cm., Cond....
Ivoren dekseldoos 19e eeuw met romantische voorstelling en bloemendecor aan de zijde en onderkant. 3xø8cm. Cond.: G
Antiek Japans imari scheerbekken 1e helft 19e eeuw mewt goud-en bloemdecor. In zeer goede staat 7.5x35x29cm., Cond.:G
Prachtige grote Goebel keramieken Sint Bernard hond. Goebel W.Germany 30026-35, 30x49x13cm., Cond.:G
Twee keramieken Satsuma vazen met bloemendecor en musicerende geisha's met gouddecor 25xø14cm. Cond.: G
Vier oude porseleinen sierbordjes, Victoria Czecho-Slowakia 1e helft 20e eeuw met gouddecor en romantische figurenvoorstelling ø16cm. Cond.: G
Grote porseleinen Chinese vaas, ca.1900, met bloemen en vaas decor in blauw.In goede originele staat. 58xø 23cm.
Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.
Duitse Westerwald steengoed bierpul met deksel en tinnen armatuur ca. 1890. Voorstellend een officier met zwaard (bodemrand gelijmd) 22x14x11cm. Cond.: R
Bijzondere grote keramieken geglazuurde vaas met tweedimensionaal druivenranken decor en 4 grepen ca. 1910. Druivenranken zijn van tin, gesigneerd A. Cliczal. Bodem van de vaas is ook gesigneerd 42xø2...
Grote Chinese Kantonese porseleinen schaal ca. 1900 beschilderd met bloemen, vlinders, vogels en gouddecor. Mooie kwaliteit in goede staat 17xø41cm. Cond.: G
Grote Gouda platelen schenkkan, jaarteken 1923 door Henri Breetveld. Schilder C.A. Prins 24xø11cm. Cond.: G
Grote antieke Dresden porseleinen figuren groep, ca.1900, minimale beschadigingen a.d. rok en bloemen. 21x27x16 cm., Cond.:R/G
Grote Chinees porseleinen vaas ca.1900 met paradijsvogel en bloemendecor. Lichte randschade in glazuur.42xø19cm. Cond.:G
Grote Chinees porseleinen vaas, ca.1900 met pauw en bloemendecor. 41x19 cm., Cond.:G
Twee Franse handbeschilderde vazen met bloemendecor en gouddecor ca. 1880, beide vazen beschadigd 40x18xø17cm. Cond.: M-R
Chinees porseleinen diep bord 19e eeuw met een blauwe draak (lichte randschade) 4,5xø23cm. Cond.: G
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemdecor (lichte randschades bij 3 borden). 4.5xø23cm.. Cond.:G
Prachtige platelen vaas ca. 1900 Jugendstil, gemerkt Helene F. Holland Y.Y met huisje. Chips bovenrand en 1 chip voet 31x12cm. Cond.: R
Vier porseleinen plaquettes ca. 1850, gemerkt PPM en genummerd, vermoedelijk Duitsland. Bevat landschap- en figurendecor, Prensaich Porzelan Manufactur 13,7x14x0,3cm.
Doos met een oude Chinese druksteen, dubbelzijdig bewerkt met landschapsdecor en Chinese tekens 19x37x4cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met blauw bloemendecor. Chinees signatuur onder het deksel 9x15xø10cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuws Chinees porseleinen schotel Kang Xi met bloemendecor en geschulpte rand. 2 Chips bij rand ø22,6cm. Cond.: R
Bijzondere grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met geschulpte rand (is doormidden geweest). Decor met geisha's buiten en een musicerende Chinees binnenshuis. Compleet maar gelijmd ø36,7cm. Co...
Grote 18e eeuwse familie rose porseleinen Chinese schotel met bloemen-karper-en gouddecor , ø28.8cm,.randschades. Cond.:R
Grote 18e eeuwse familie rose porseleinen Chinese schotel met bloemen-karper-en gouddecor , 2x chip uit de rand. ø28.cm., Cond.:R
Porseleinen 19e eeuwse goudimari dekselvaas met bloemdecor in goede staat 34xø18cm.
Prachtige antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, met mooi tinnen deksel met glazen ogen en kanon erop. Erinnerung an das Kaisermanöven 1908, Hawit Gold Schmidt Artillerie-Regiments Batlerie Lan...
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd, met prachtig tinnen deksel met reservist en leeuw erop.. 5 Compagnie Landau 1906/1908Gefreiter Ch.Becker Garnison Landau. Diverse handbes...
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd met prachtig tinnen deksel met reservist erop, ca.1900, Diverse handbeschilderde voorstellingen 111 bataljon, diverse namen. In zeer goede...
PLatelen vaas Zuid Holland Gouda, vroeg decor schilder J.H.C. ca. 1910 17xø15cm. Cond.: G
Groot porseleinen restservies, gemerkt Schlaggenwald Czechoslovakie met diverse borden, terrines, schalen, kop&schotels etc. Sommige delen beschadigd Cond.: G
Oud Chinees porseleinen trekpotje met messing monturen, draken, tempelhond etc. ca. 1880. Chinees stempel op de bodem 19x14xø11cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Chinese schotel met tekens onder op de schotel, tevens bloemendecor oranje met groen (haarscheuren) 6xø31cm. Cond.: G
Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G
50-Delig Frans keramieken restservies ca. 1930, gemerkt Obernai Faienceries Sarreguemines France. Geheel bestaand uit; 13x ontbijtborden, 13x maaltijdborden, 9x diepere borden, 1x grote ronde schaal, ...
Franse vuurvergulde brons met porseleinen handbeschilderde vaas ca. 1870. Waarschijnlijk Sevres Parijs. romatische voorstelling en landschap met gouddecor 34x14x11cm. Cond.: G