Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Altaar 2000
Altaar

Resultaat:

420 EUR

Vervallen uit veiling 2426
Vervallen uit veiling
Startprijs 360 EUR
Zilveren kromdolk 2365
Zilveren kromdolk
Startprijs 350 EUR
Penvuur jachtgeweer 2303
Penvuur jachtgeweer
Startprijs 350 EUR
Statenbijbel, 18e eeuw 2170
Statenbijbel, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Dekseldoos, Alexander de Grote 2007
Dekseldoos, Alexander de Grote

Resultaat:

300 EUR

Wierook dekselpotten 2105
Wierook dekselpotten
Startprijs 325 EUR
Oorkonde vrijmetselaar, scepter 2391
Oorkonde vrijmetselaar, scepter
Startprijs 300 EUR
Dubbelloops pistool 2353
Dubbelloops pistool
Startprijs 300 EUR
Geelkoperen sluitgewicht 2293
Geelkoperen sluitgewicht
Startprijs 300 EUR
Bronzen kloklamp 2264
Bronzen kloklamp
Startprijs 300 EUR
Harnas 2157
Harnas
Startprijs 300 EUR
Hanglamp, majolica pot 2156
Hanglamp, majolica pot
Startprijs 300 EUR
2 Pistolen 2078
2 Pistolen
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Marmeren zuil 2047
Marmeren zuil

Resultaat:

330 EUR

Geelkoperen sluitgewicht 2013
Geelkoperen sluitgewicht
Startprijs 300 EUR
Verkocht
IJzeren fornuis 2006
IJzeren fornuis

Resultaat:

330 EUR

Boek, Ver. Nederlanden 2527
Boek, Ver. Nederlanden
Startprijs 250 EUR
Verkocht
3 Pennen Mont Blanc 2199
3 Pennen Mont Blanc

Resultaat:

375 EUR

Penvuur jachtgeweer 2304
Penvuur jachtgeweer
Startprijs 225 EUR
Boulle console 2046
Boulle console
Startprijs 220 EUR
Syrische Stickery 2495
Syrische Stickery
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2 Scheepslampen 2472
2 Scheepslampen

Resultaat:

200 EUR

Marmeren tuintafel 2469
Marmeren tuintafel
Startprijs 200 EUR