25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

Poppenkeuken + accesoires
Startprijs 325 EUR

Poppen kastje
Startprijs 50 EUR

Mahoniehouten 19e eeuws kinder keukenkastje in goede originele staat 56x39x15cm.

4x Mahjongg spellen
Resultaat: 50 EUR

Divers blikken speelgoed
Resultaat: 75 EUR

Lot oud antiek blikken trein speelgoed 50er jaren o.a. Fleischmann, Hornby, Bing, USA Lock, grote spoorbrug (ongemerkt) (station Bing, spoorwegovergang Bing + vele rails 9-80cm Cond:R/G

Pop + Kar
Resultaat: 70 EUR

Unica looppop 1925
Startprijs 75 EUR

Grote Franse Unica looppop 75cm omstreeks 1930 in originele staat Cond:R/G

Kathe Kruse pop 1929
Resultaat: 150 EUR

Antieke Kathe Kruse pop omstreeks 1930 met stoffen lichaam en hoofd van papiermache (lichte beschadigingen hoofd) 51cm Cond:R