Oude Duitse Armand Marseille porseleinen pop ca. 1930 Nr. 351/3 met glazen ogen en stoffen lichaam. In goede originele staat 35cm.
Graham Farish 528 Lok, N spoor, ongebruikt in originele verpakking.
Vier wagens van Minitris; 13120, 13121, 13318 en 13333. Allen ongebruikt in originele doos. N spoor.
Fleischmann 7363 Piccolo, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Fleischmann 901-9364, 3 kalksteenwagens, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Fleischmann 901-9364, 3 kalksteenwagens, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Fleischmann 901-9364, 3 kalksteenwagens, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Groot kavel Trix treinrails, 4x wissel rechts, 4x wissel links, 10x recht (701), 20x bocht, 3x bocht klein, 2x recht (708), 2x bocht (710), 4x koppel recht(703), 7x koppel bocht, 1x koppel bocht grote...
Diverse oude speelgoeddieren o.a; Steiff 20e eeuw; 1x hond (ongemerkt, waarschijnlijk Steiff), 1x mopshond ongemerkt, 2x hond (gemerkt Steiff), 1x ijsbeer ongemerkt, 1x liggend schaap (ongemerkt), 1x ...
Oude Käthe Kruse pop met originele kleertjes en schoenen, 11 juni 1975 in zeer goede originele staat 31cm.
Vijf diverse wagons waaronder; 2x Arnold 4487 en 3x Bertren wagons, allemaal ongebruikt in originele doos. N spoor.
Negen diverse Roco N spoor wagens w.o; 4x PTT wagens en 3 VAM compost wagens. Allen in ongebruikte staat in originele verpakking.
Kavel van diverse poppen; A.M., schildpad etc. Enkele beschadigd 15-40cm. Cond.: R
Oude koperen stoomwals, ongemerkt 1e helft 20e eeuw (of iets later). Glaasje zit los, compleet met brander 20x30x14cm. Cond.: R-G
Arnold 0245, "De PTT postwagens van Arnold", N Spoor, ongebruikt in originele verpakkiing.
Zeer interessant kavel met diverse modeltrein-onderdelen, waaronder; 1x Arnold 7090 transformator nieuw in doos, Peco SL-E383F rails nieuw in doos (winkelprijs € 80,00), 4 NS treinen N spoor nieuw in ...
Twee keer Minitrix 13629, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Kavel met diverse schaalmodellen 1:18 van gebruikte tot nieuwstaat.
Kavel met diverse schaalmodellen van gebruikte tot nieuwstaat.
Kavel met diverse schaalmodellen van gebruikte tot nieuwstaat.
Grote Duitse Steiff pekinees Peky met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 36x17x17cm.
Antieke Duitse pop met rieten stoel, gemerkt Sonneberg 2966/11 ca. 1930 in originele staat 70x38x42cm. Cond.: G
Vooroorlogse speelgoed-ezel ca. 1930 met functionerend mechaniek (oren en staart bewegen). Sleutel mist, verder in goede originele staat 13x17x5cm.