Oude Duitse Armand Marseille porseleinen pop ca. 1930 Nr. 351/3 met glazen ogen en stoffen lichaam. In goede originele staat 35cm.
Twee oude vooroorlogse speelgoeddieren; 1x hond van echt leder en vacht met glazen ogen en houten neus (zeldzaam stuk, vroege Steiff?) 28x18x20cm. en 1x liggende poedel ca. 1960 mohair 28x25x10cm. Con...
Oude Amerikaanse blikken America Airlines speelgoed-vliegtuig. In werkende staat (op batterijen) 60-er jaren. Bij het openen van de deur zie je de stewardes en verschijnen de gezichten van de passagie...
Twee zeer grote dozen vol met meer dan 100 knuffels (ca. 120 stuks) met diverse afmetingen. Kavel is een koopje, alle beren en knuffels zijn nieuw
Antieke Duitse porseleinen Simon en Halbig pop nr. 126/56 met slaapogen en bewegende tong. In goede originele staat 56cm.
Oude Duitse Kammer & Reinhardt porseleinen pop Nr. 114 ca. 1930. Dichte mond en slaapogen met papier mache lichaam 46cm. Cond.: G
Zeldzame Käthe Kruse pop ca. 1915 in redelijk tot goede staat. Geen scheuren en/of beschadigingen. Stoffen lichaam en beschilderd stoffen hoofd met beschilderde ogen. Gezicht iets vervuild, hoofd heef...