Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Pors. pop, A.M.
Startprijs 100 EUR

Oude Duitse Armand Marseille porseleinen pop ca. 1930 Nr. 351/3 met glazen ogen en stoffen lichaam. In goede originele staat 35cm.

2 Speelgoedieren
Startprijs 100 EUR

Twee oude vooroorlogse speelgoeddieren; 1x hond van echt leder en vacht met glazen ogen en houten neus (zeldzaam stuk, vroege Steiff?) 28x18x20cm. en 1x liggende poedel ca. 1960 mohair 28x25x10cm. Con...

Blikken vliegtuig
Startprijs 100 EUR

Oude Amerikaanse blikken America Airlines speelgoed-vliegtuig. In werkende staat (op batterijen) 60-er jaren. Bij het openen van de deur zie je de stewardes en verschijnen de gezichten van de passagie...

2 Dozen poppen/beren
Startprijs 100 EUR

Twee zeer grote dozen vol met meer dan 100 knuffels (ca. 120 stuks) met diverse afmetingen. Kavel is een koopje, alle beren en knuffels zijn nieuw

Pop, jongen
Resultaat: 190 EUR

Antieke Duitse porseleinen Simon en Halbig pop nr. 126/56 met slaapogen en bewegende tong. In goede originele staat 56cm.

Pop, K&R
Startprijs 380 EUR

Oude Duitse Kammer & Reinhardt porseleinen pop Nr. 114 ca. 1930. Dichte mond en slaapogen met papier mache lichaam 46cm. Cond.: G

Vroege Käthe Kruse pop
Startprijs 400 EUR

Zeldzame Käthe Kruse pop ca. 1915 in redelijk tot goede staat. Geen scheuren en/of beschadigingen. Stoffen lichaam en beschilderd stoffen hoofd met beschilderde ogen. Gezicht iets vervuild, hoofd heef...