Kavel diversen o.a; 13 glazen (o.a. cognac), 1x Petrus Regout roomkannetje ca. 1900, 1x porseleinen asbakje, 1x blaasbalg, 1x stoffer&blik, 1x kaasplank en div. plated Cond.: G
Vijf delen oud kristal o.a; 1 setje ruitkristallen onderzetters (chips), 1 kandelaar, 2 schalen en 1 setje bestekafleggers 7-22cm. Cond.: R-G
Groen-blauw glazen Jugendstil kannetje ca. 1900 (ongemerkt) 19xø9cm. Cond.: G
Grote mondgeblazen langwerpige glazen schaal 60-er jaren bruin/geel 11x36x18cm. Cond.: G
Drie-delig Royal Leerdam drinkset in zeer goede staat 7,5x21cm. Cond.: G
Handbeschilderde glazen vaas met vuurtoren, kustplaatsen en figuur ca. 1900. minimale chip bovenrand 33x10cm. Cond.: R
Kavel van veertien kristallen glazen + karaf o.a; champagne, likeur (minimale chips mogelijk) 9x26cm. Cond.: G
Gegraveerde glazen dekselcoupe met onderschotel met bloemendecor ca. 1900, 20xø15cm. Cond.: G
Mondgeblazen glas met onderschotel, beide met geribbelde rand. Het glas heeft beschildering. In goede originele staat 33xø13cm.
Decoratieve glazen waterpijp met messing, blauwkleurig glas met goudverf en heren portret. 2e helft 20e eeuw. 37xø11cm., Cond.:G
Persglazen ABC schaal rondom bewerkt, Joop Reparon 2e helft 20e eeuw ø27,7cm. Cond.: G
Oude Boheems kristallen fles met likeurglas, 1e helft 20e eeuw, rood kristal bewerkt met bloemenmotief. 23x7x7cm.,en 13xØ5cm., Cond.:G
Oude Copier glazen 3-delige set ca. 1930, bestaand uit zwart glazen tablet, okerbuin glazen karaf en glaasje. 2 Chips bij rand karaf, 21x28x14cm. Cond.: R-G
Vijf delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas, 1x roomstelletje en 2x waxinelichtjes gemerkt Thomas 4-32cm. Cond.: G
Drie oude cognacglazen en karaf 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G
Zware Royal Leerdam glazen vaas 2e helft 20e eeuw, KristalUnie 12xø9cm.
Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.
Drie zware glazen schalen 2e helft 20e eeuw, minimale chips bodem Cond.: R
Drie delen kunstenaarsglas 2e helft 20e eeuw; 1x grote bloem (mondgeblazen, 1x slak (chip) en 1x vaasje (Murano?) 9-51cm. Cond.: R-G
Drie delen oud/antiek Boheems glas; 1x karaf (zonder stop, blauw), 1x pot (zonder deksel, rood) en 1x vaas (rood) 13-23cm. Cond.: G
Drie oude mondgeblazen glazen olifanten glazen/ soepkommen, 20e eeuw, 1x oor beschadigd, 1x oor eraf (maar erbij), 1x goed 12x17x11cm.
Twee oude kristallen karaffen; 1x cassiskleur, facetgeslepen (Cond.: G) en 1x amandelgeslepen (gelijmd) 20cm. Cond.: M-G
Groot antiek slingerglas met gouddecor en geribde neutrale delen 19e eeuw. Venetië of Bohemen?, H.26cm.kleine chips en onderin glas een barst.