Drie dozen blikken treinrails Duitsland ca. 1930 Cond.: G
Diverse delen Duits blikken speelgoed (treinen, station seinpalen etc.), onder andere Karl Bub. , Kraus , hornsby etc. In redelijke tot goede staat Cond.: G
Grote porseleinen pop 20e eeuw met prachtige kledendracht in zeer goede staat H.: 68cm. Cond.: G
Antieke schildpad mandoline ingelegd met been en parelmoer in goede staat 13x3,5x3cm. Cond.: G
Grote celluloid jongespop met geschilderde ogen ca. 1940, gemerkt met een vlinder op de rug (vermoedelijk August Hahn en Co Duitsland). IN zeer goede staat L.: 60cm. Cond.: G
Grote papier mache pop(licht bekrast), Franz Schmidt en Co ca. 1930 Duitsland. Gekleed met lederen knickerbocker, tirolerhemd, vest en lederen schoenen. Met slaapogen en geluid L.: 76cm. Cond.: G
Porseleinen Heubach Köppelsdorf pop ca. 1920 met papier mache lichaam. Nr. 342.2/0 Germany. Slaapogen, bewegende tong en 2 tandjes. Gekleed in kanten jurkje met onderrok en lederen schoentjes. L.: 43c...
Armand Marseille pop ca. 1920, gemerkt A.M. 2966 33/4/8. Aardewerken hoofd(gebarsten), slaapogen, 2 tandjes, papier mache lichaam met "mama-mechaniek" L.: 51cm. Cond.: R
Doos divers (blikken) speelgoed o.a; blikken Hornby treinset in originele doos, houten paard, kinderweegschaal, blikken weegschaal ca. 1890, Japans speelgoed etc Cond.: M-R-G
Oude harde kunststoffen pop gemerkt Sonni. Vermoedelijk ca. 1940 Duitsland. Slaapogen en dichte mond (mama-mechaniek is eruit) L.: 43cm. Cond.: R
Grote moderne porseleinen negerpop, gemerkt G.D. met stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en armen. Gekleed in Afrikaans tenue L.: 75cm. Cond.: U
Grote moderne porseleinen pop, gemerkt G.D. met papier mache lichaam. Naar klassiek voorbeeld, vaste ogen en dichte mond L.:74cm. Cond.: U
Grote moderne porseleinen negerpop, gemerkt G.D. met stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en onderarmen, vaste ogen en dichte mond. Gekleed in kanten jurk L.: 68cm. Cond.: U
Doos Märklin treindelen van blik en kunststof. 9 Wagons van blik, 2 tenderlocs van kunststof, 6 platte wagons van kunststof, diverse blikken spoordelen en 2 transformatoren Cond.: R-G
Moderne porseleinen babypop, gemerkt Bacce by Joyce Walt 1988. Stoffen lichaam met porseleinen handjes en voetjes, vaste ogen en open mond L.: 45cm. Cond.: G
Twee meisjespoppen 50-er jaren, gemaakt van kunststof met originele kleertjes. Ongemerkt L.: 68cm. Cond.: G
Grote papier mache meisjespop van de firma Frans Schmidt en Co Duitsland ca. 1930. Stoffen lichaam, pop is gecraceleerd L.: 77cm. Cond.: M
Twee poppen ca. 1940-1950. 1x Hard plastic meisjespop met slaapogen. 1x Celluloid pop, gemerkt Arthur Schoeman, met opdraaimechaniek. Toffen- met papier mache lichaam, ogen liggen los in het hoofd. L....
Oude papier mache jongenspop, gemerkt Frans Schmidt en Co ca. 1930. Slaapogen en bewegende tong. Stoffen lichaam en papier mache armen en benen. Inclusief moderne kleertjes en lederen schoentjes L.: 7...
Moderne porseleinen pop, gemerkt Faith Wick Seelegs Ceramics. Stoffen lichaam en porseleinen onderarmen en onderbenen L.: 45cm. Cond.: G
Twee papier mache jongenspoppen ca. 1930, ongemerkt. 1x Stoffen lichaam en "mama-mechaniek". 1 met slaapogen en 1 met geschilderde ogen 50cm. en 56cm. Cond.: G
Drie oude poppen ca. 1930-1940. 1x Papier mache, Koenig en Wernicke, meisje (beschadigd). 1x Hard kunststof jongentje, ongemerkt, ogen los in het hoofd. 1x Hard kunststof, gemerkt Rauh Germany, scheur...
Papier mache negerpop ca. 1930, gemerkt Sonneberg 2966 10. Slaapogen, 5 tandje en "mama-mechaniek" in goede staat L.: 54cm. Cond.: G
Papier mache negerpop ca. 1930, gemerkt Koenig en Wernicke 134/135 met slaapogen in goede staat L.: 51cm. Cond.: G