Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Dozen blikken treinrails 2924
3 Dozen blikken treinrails

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Divers blikken speelgoed 2925
Divers blikken speelgoed

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Pop 2926
Pop

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Mandoline, schildpad 2927
Mandoline, schildpad

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Celluloid pop, jongen 2928
Celluloid pop, jongen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
F. Smidt + Co, pop jongen 2929
F. Smidt + Co, pop jongen

Resultaat:

60 EUR

Heubach Köppelsdorf, pors. pop 2930
Heubach Köppelsdorf, pors. pop
Startprijs 60 EUR
Verkocht
A.M. pop, beschadigd 2931
A.M. pop, beschadigd

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Doos speelgoed 2932
Doos speelgoed

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Sonni pop, meisje ca. 1940 2933
Sonni pop, meisje ca. 1940

Resultaat:

20 EUR

Pors. moderne pop G.D. 2934
Pors. moderne pop G.D.
Startprijs 25 EUR
Grote pors. moderne pop G.D. 2935
Grote pors. moderne pop G.D.
Startprijs 25 EUR
Grote pors. moderne pop G.D. 2936
Grote pors. moderne pop G.D.
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Marklin trein 2937
Marklin trein

Resultaat:

70 EUR

Pors. babypop Becca Joyce Walt 2938
Pors. babypop Becca Joyce Walt
Startprijs 25 EUR
2 Kunststof poppen ca. 1950 2939
2 Kunststof poppen ca. 1950
Startprijs 20 EUR
FS en Co, pop 2940
FS en Co, pop
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Twee poppen 2941
Twee poppen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
FS en Co, pop jongen 2942
FS en Co, pop jongen

Resultaat:

80 EUR

Seelegs, pors. pop 2943
Seelegs, pors. pop
Startprijs 20 EUR
Twee pap. machee poppen 2944
Twee pap. machee poppen
Startprijs 40 EUR
Drie poppen 2945
Drie poppen
Startprijs 40 EUR
Sonnenberg, negerpop 2946
Sonnenberg, negerpop
Startprijs 65 EUR
Koenig en Wernicke, negerpop 2947
Koenig en Wernicke, negerpop
Startprijs 70 EUR