18e Eeuwse Hollandse wortelnoten fineer pastoorskast, in uitstekende staat, recentelijk vakkundig gerestaureerd, staande op grote originele bolpoten. 205x75x182cm.
Zeldzaam Hollands mahoniehout fineer Louis Seize halve-maan tafel ca. 1780 met intarsia. Opklapbaar tot ronde tafel met 2 lades, geheel staand op messing pootjes. In goede originele staat 74xø80cm.
Schwarzwalder paraplustandaard in de vorm van een beer 20e eeuw. Mooi handgestoken met glazen ogen in goede staat 84x36x43cm. Cond.: G