Zeldzame staande carrillon klok uit 1907 Jugendstil met zeventien bellen en vijf melodiën o.a. Wilhelmus, God save the King, zie de leliën des velds wij geven Holland nooit, wij willen Holland behoude...
Kapitaal Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek ca. 1900. Gesigneerd Dirk ter Haar Amsterdam. Kalender met dag-, datum- en maanstand. Wortelnoten opgelegd korpus van massief eikenhout. De de...
Prachtige originele Franse 18e eeuwse Boulle pendule met vuurvergulde bronzen ornamenturen, kariatyden, cherubijnen, putti, gevleugelde paarden etc. Schildpad en boulle koperinleg in uitstekende origi...
Zeldzame Franse empire pendule ca. 1800 2-kleurig, brons vuurverguld en brons/groen gepatineerd. Voorstellend een putti die een vlinder in het vuur houdt. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger, wijzerpl...
Zeldzame Friese kortstaart klok met mechaniek van een lopend soldaatje. Originele beschildering, ca. 1780, in iepenhouten kast.Klok is voorzien van oude houten beelden. Taxatiewaarde € 10.000.- Collec...
18e Eeuwse lantaarnklok met slagwerk, spillegang en grote balans. Klok heeft een wijzer, twee grote en twee kleine gewichten. IJzeren uurwerk. Zeldzaam exemplaar. H.40cm, D.19cm., B19cm.
Grote Historisme bronzen klokkenstel met Neo Renaissance figuren ca. 1880, 6-lichts en 8-daags Lenzkirch uurwerk in zeer goede staat. 50x28x20cm. en 47x27x27cm.
Oud Amsterdams staand horloge met speelwerk 2e helft 20e eeuw. gemaakt door J.M. Verbrugge. Met dagaanduiding, secondenaanduiding, datum- en maandaanduiding, maanstand, slagwerk en speelwerk. Westmins...
Grote Louis Seize pendule ca. 1780, zwart marmer (minimale chip) met vuurvergulde bronzen delen. In goede originele staat met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger 54x40x12cm. Cond.: R-G
Antieke empire pendule ca. 1800, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger.8 daags uurwerk Wit metzwart marmer, bronzen ornamentuur en bisquit porseleinen medaillons. Pendule verkeerd in zeer goede originel...
Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met putto, fakkels en coupe. Eerste vergulding, compleet en in zeer goede staat. Emaille cartouches, 8-daags uurwerk en touwtjesslinger ca. 1820 35x25x14cm.
Vuuvergulde 19e eeuwse lantaarnklok met horloge-uurwerk (vuurverguld messing) ca. 1820. In de vorm van een gevlochten kast met groot hengsel. Transparante glazen wijzerplaat waardoor het kaarslicht sc...
Grote Franse Louis Seize pendule ca. 1780 van zwart marmer met vuurvergulde bronzen ornamentuur (minimale chips, en stukjes marmer ingelijmd). In originele staat met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger...
Duitse notenhoutfineer Grunderzeit staande klok ca. 1880 met L.F.S. uurwerk in uitstekende werkende staat (Fürtwängler), geen fineerschade 230x36x40cm. Cond.: G
Vuurvergulde empire pendule ca. 1820 in originele staat (compleet). Wijzers verbogen, 8-daags uurwerk met touwtjesslinger (1e vergulding) in goede originele staat 41x26x9cm.
Zeldzame Franse pendule ca. 1870 (kameelpendule), Arabier op een kameel tweekleurig, compositiemetaal, emaille cartouches, originele patina en 8-daags uurwerk. gesigneerd defaut Paris in zeer goede st...
Franse Neuchattel 18e eeuwse pendule in originele staat. Touwtjesslinger, dubbele bel, halfuurslag, geëboniseerde houten kast, latoenkoperen ornamentuur (uurwerk origineel) 70x36x14cm. Cond.: G
Antieke notenhoutfineer Gustav Becker medaille 'd or drie-gewichten regelateur nr. 282129, ca. 1900, met latoenkoper beslag 130x47x21cm.
Kleine Franse bronzen pendule ca. 1850, jongen met schild. Bevat een origineel zakhorloge uurwerk. Gesigneerd Baillon Paris, in goede originele staat 27x19x8cm.
Duitse Neo-barok staande klok met notenhout fineer en intarsia. Uurwerk met kwartierslag 18e eeuw (zeldzaam), kast 20e eeuw, wijzerplaat 2e helft 20e eeuw H.: 220cm. Cond.: R-G
Duitse biedermeier staande klok ca. 1830 van berkenhout met berkenfineer. 8-Daags bronzen uurwerk, gewichten en pendel. In originele goede staat
Grote bronzen vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1840 met een romein (mooie vergulding), 8-daags uurwerk met touwtjesslinger in goede staat 55x38x13cm.
Prachtig 3-delige pendulestel ca. 1870 Frankrijk. Wortelnoten met massief bronzen ornamentuur. Compleet en in zeer goede staat met functionerend 8-daags uurwerk 44x24x14cm. en 27x20x11cm.
Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 in zeer goede originele staat met mooie vergulding en 8-daags uurwerk 45x31x11cm. Cond.: G