17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Armstoeltje 4184
Armstoeltje

30 EUR

Spiegel, rococo stijl 4112
Spiegel, rococo stijl

35 EUR

Spiegel 4121
Spiegel

35 EUR

Pallisander tafel 4046
Pallisander tafel

40 EUR

Ovale tafel 4057
Ovale tafel

40 EUR

Wortelnoten hangkastje 4082
Wortelnoten hangkastje
Startprijs 40 EUR
Bureaustoel 4085
Bureaustoel

45 EUR

Butler spiegel 4086
Butler spiegel

40 EUR

Rond tafeltje op poot 4089
Rond tafeltje op poot
Startprijs 40 EUR
Eikenhouten buikkastje 4090
Eikenhouten buikkastje

40 EUR

Hangvitrine 4122
Hangvitrine

40 EUR

Halve maan tafel 4174
Halve maan tafel
Startprijs 40 EUR
Lederen bank 4037
Lederen bank

30 EUR

Eiken theewagen 4083
Eiken theewagen
Startprijs 50 EUR
Kinderstoel 4093
Kinderstoel

50 EUR

Eikenhouten wandspinde 4095
Eikenhouten wandspinde

50 EUR

Eikenhouten kist 4096
Eikenhouten kist

85 EUR

Halve maan kastje 4100
Halve maan kastje
Startprijs 50 EUR
Kleine 18e eeuwse kist 4129
Kleine 18e eeuwse kist

50 EUR

Spiegel 4153
Spiegel
Startprijs 50 EUR
Armstoel 4179
Armstoel

50 EUR

Bankje 4183
Bankje
Startprijs 50 EUR
Lyra wandrekje 4067
Lyra wandrekje

160 EUR

Chinese handgestoken kist 4072
Chinese handgestoken kist

60 EUR