Franse bronzen pendule ca. 1860 met putti en 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 37x26x14cm. Cond.: G
Grote CHarles Dix pendule ca. 1850 met bronzen musketier met sabel bij ballustrade. Wit marmeren voet met vergulde ornamentuur en 8-daags uurwerk in zeer goede staat 56x32x16cm. Cond.: G
Fries kantoortje met wekker en mooi beschilderde wijzerplaat. Originele kleur en in goede originele staat 113x28x17cm. Cond.: G
Grote vuurvergulde bronzen pendule met zwart marmer. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger ca. 1830. In zeer goede originele staat 44x30x11cm. Cond.: G
Prachtige kleine vuurvergulde bronzen pendule met touwtjesslinger ca. 1830. 8-Daags uurwerk met goede verzilverde wijzerplaat. In zeer goede originele staat 31x25x10cm. Cond.: G
Grote handgestoken tafelklok ca. 1900, rijk bewerkt met rozen en andere bloemsoorten. Uurwerk Lenzkirch 1 million nr. 474890. In zeer goede staat