21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

2 Chin. dekselpotten
Resultaat: 75 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselpotten 19e eeuw; 1x Familie Roze met bloemendecor (houten deksel), 14xø10cm. en 1x met blauw bloemendecor, gesigneerd 10xø8,5cm. Cond.: G

6 Delen porselein
Resultaat: 100 EUR

2 Delen porselein
Startprijs 70 EUR

Twee oude kaarslandelaars 2e helft 20e eeuw met putti en bloemendecor, gemerkt met twee gekruide zwaardjes (chip van bloem) 17,5x14x18cm. Cond.: R-G

Pors. beeld, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

Porseleinen figuur 2e helft 19e eeuw (merkteken verwijderd), voorstellend een halfnaakte vrouw met druiven en grote schenkkan. Minimale chip blad 16x10x8cm. Cond.: R-G

3 Porseleinen vogels
Startprijs 30 EUR

2 Imari schelpborden
Startprijs 100 EUR

Stel 19e eeuwse imari porseleinen schelpvormige schotels met floraal- en gouddecor, 1 oude haarlijn 26x25cm. Cond.: R-G

2 Blauwe vazen
Resultaat: 300 EUR

Chinese vaas
Startprijs 300 EUR

Hoge 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschapsdecor in goede staat 26,5xø7,8cm.

Divers jade
Startprijs 60 EUR

Chinees bord
Resultaat: 250 EUR

Chinees porselein bord, 17e-18e eeuw met decor van figuren en rotsen ø30,5cm. Minimale chips rand, cond.: G

Imari vaasje
Startprijs 35 EUR

Imari vaasje