18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Chinese schotel ca. 1800 6048
Chinese schotel ca. 1800

250 EUR

Tegeltableau 6009
Tegeltableau

240 EUR

Meissen bureauset 6570
Meissen bureauset
Startprijs 240 EUR
2 Oosterse schotels 6185
2 Oosterse schotels
Startprijs 225 EUR
Plaquette herderin 6017
Plaquette herderin
Startprijs 225 EUR
57-Delig servies 6308
57-Delig servies
Startprijs 220 EUR
Glansplatelen bloempot 6561
Glansplatelen bloempot
Startprijs 200 EUR
Chinese dekselvaas 6414
Chinese dekselvaas
Startprijs 200 EUR
Chinese penselenbeker 6405
Chinese penselenbeker

220 EUR

Porseleinen koets 6398
Porseleinen koets

225 EUR

Blauwe vaas, Fam Rose 6296
Blauwe vaas, Fam Rose

1.850 EUR

2 Chinese knobbelvazen 6294
2 Chinese knobbelvazen

275 EUR

2 Chinese vazen 6249
2 Chinese vazen

450 EUR

Blauwe kan, ca. 1900 6193
Blauwe kan, ca. 1900
Startprijs 200 EUR
Imari schotel 6186
Imari schotel

200 EUR

Passau vrouwtje, bloemen 6091
Passau vrouwtje, bloemen
Startprijs 200 EUR
KPM Schaal, 18e eeuw 6070
KPM Schaal, 18e eeuw

200 EUR

Chinese glazuur vaas 6039
Chinese glazuur vaas
Startprijs 200 EUR
Celadon vaas op sokkel 6038
Celadon vaas op sokkel
Startprijs 200 EUR
2 Chinese schotels 6026
2 Chinese schotels
Startprijs 200 EUR
3 Borden China 6022
3 Borden China
Startprijs 200 EUR
Servies Herend 6021
Servies Herend

200 EUR

Scheerbekken, 18e eeuw 6018
Scheerbekken, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Dekselpot 18e eeuw 6011
Dekselpot 18e eeuw

200 EUR