Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Doos pijpen 6271
Doos pijpen
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Chinees jade tempel 6048
Chinees jade tempel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2 Kang Xi borden 6026
2 Kang Xi borden

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
2 Grote Chinese schotels 6022
2 Grote Chinese schotels

Resultaat:

750 EUR

Yixing potje, 19e eeuw 6004
Yixing potje, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Grote schotel, 18e eeuw 6002
Grote schotel, 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Hermes servies 6544
Hermes servies
Startprijs 375 EUR
Chinese zuil 6588
Chinese zuil
Startprijs 350 EUR
Art Deco beeld, tijger 6086
Art Deco beeld, tijger
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Yixing potje, 19e eeuw 6290
Yixing potje, 19e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Yixing ca. 1800, vleermuis 6027
Yixing ca. 1800, vleermuis
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Grote baardmankruik 6541
Grote baardmankruik

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Blauwe pijpvaas 6364
Blauwe pijpvaas

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Penselenpot 19e eeuw 6254
Penselenpot 19e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Chinees trekpotje 6253
Chinees trekpotje
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Schaal met draken 6251
Schaal met draken

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
9 Schotels, Queng Long 6035
9 Schotels, Queng Long

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Grote schotel, 18e eeuw 6034
Grote schotel, 18e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6028
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Chinees potje, Kang Xi 6021
Chinees potje, Kang Xi

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote schotel, 18e eeuw 6003
Grote schotel, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Satsuma vaas met messing 6577
Satsuma vaas met messing
Startprijs 285 EUR
Verkocht
Yixing trekpotje 6585
Yixing trekpotje

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Yixing trekpotje 6584
Yixing trekpotje

Resultaat:

300 EUR