Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Mokkaservies Bavaria 6453
Mokkaservies Bavaria
Startprijs 10 EUR
Chin. bord, 18e eeuw 6606
Chin. bord, 18e eeuw
Startprijs 10 EUR
6 Duitse borden 6061
6 Duitse borden
Startprijs 15 EUR
Duits restservies 6063
Duits restservies
Startprijs 15 EUR
Divers Duits porselein 6068
Divers Duits porselein
Startprijs 15 EUR
Nymphenburg schaal 6072
Nymphenburg schaal
Startprijs 15 EUR
Royal Dux beeld 6093
Royal Dux beeld
Startprijs 15 EUR
Diverse tegels 6113
Diverse tegels
Startprijs 15 EUR
4 Jugendstil tegels 6117
4 Jugendstil tegels
Startprijs 15 EUR
Verkocht
2 Groene schalen 6167
2 Groene schalen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Delftse snavelkan 6211
Delftse snavelkan

Resultaat:

15 EUR

Japans masker 6257
Japans masker
Startprijs 15 EUR
Antiek serviesgoed 6270
Antiek serviesgoed
Startprijs 15 EUR
Verkocht
2 Borden 6271
2 Borden

Resultaat:

15 EUR

Porseleinen lampevoet 6287
Porseleinen lampevoet
Startprijs 15 EUR
Rosenthal dekseldoos 6374
Rosenthal dekseldoos
Startprijs 15 EUR
Italiaans keramieken figuur 6452
Italiaans keramieken figuur
Startprijs 15 EUR
Spekstenen schaaltje 6485
Spekstenen schaaltje
Startprijs 15 EUR
4 Delen aardewerk 6497
4 Delen aardewerk
Startprijs 15 EUR
4 Porseleinen figuren 6512
4 Porseleinen figuren
Startprijs 15 EUR
Verkocht
2 Borden, Regout 6540
2 Borden, Regout

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Borden 6541
3 Borden

Resultaat:

15 EUR

4 Delen Boch 6572
4 Delen Boch
Startprijs 15 EUR
Verkocht
4 Delen aardewerk 6583
4 Delen aardewerk

Resultaat:

15 EUR