Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Chin. dekselpotten 6507
2 Chin. dekselpotten

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
6 Delen porselein 6513
6 Delen porselein

Resultaat:

100 EUR

2 Delen porselein 6595
2 Delen porselein
Startprijs 70 EUR
Pors. beeld, 19e eeuw 6489
Pors. beeld, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR
3 Porseleinen vogels 6486
3 Porseleinen vogels
Startprijs 30 EUR
2 Imari schelpborden 6483
2 Imari schelpborden
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Blauwe vazen 6478
2 Blauwe vazen

Resultaat:

300 EUR

Chinese vaas 6477
Chinese vaas
Startprijs 300 EUR
Divers jade 6012
Divers jade
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Chinees bord 6608
Chinees bord

Resultaat:

250 EUR

Imari vaasje 6610
Imari vaasje
Startprijs 35 EUR