This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Frans klokkenstel, 1900
Starting price 100 EUR

Antiek Frans pendulestel van compositie metaal en marmer. Bronskleurig. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 31 - 45 cm. In goede staat.

Unice France Jep. speelgoedtrein
Starting price 100 EUR

Elektrische blikken Unis France Jep. speelgoedtrein met tender en twee wagons. 30-er Jaren. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede bespeelde staat.

2x Antieke dolk, L 48 - 59 cm.
Starting price 100 EUR

Twee antieke dolken met originele schede. Oxidatie lemet. Circa 1900. Afmeting: L 48 - 59 cm. In goede staat.

Lot divers religieus antiek
Starting price 100 EUR

Lot antiek religieus etc. 4x oa 1x Religieus kruis + corpus. 1x Corpus Christi van brons.1x Pijpaarde plaquette. 1x Messing strooier. Afmeting: 6 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

3 Pennen
Starting price 100 EUR

Lot met 3 vergulde pennen, een Zwart gemeleerde Waterman vulpen, een goldplated Waterman Vulpen met gematteerd geslepen decor en een goldplated balpen, Elysee, made in Germany. In goede staat.

Bijbel
Starting price 100 EUR

19e Eeuws Nederlandse bijbel, in leder gebonden met sierstukken en sloten van messing. Uitgave van Joh. de Liefde - Utrecht. Voorzien van gekleurde bijbelse lithografieën. Minimale vochtvlekken. Afmet...

Figuurlijke tafellamp
Starting price 100 EUR

Antieke Franse tafellamp met figuren. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Grote glazen stolp
Starting price 100 EUR

Zeer grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.

Grote glazen stolp
Starting price 100 EUR

Zeer grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.

Pierrot tafellamp, H 45 cm.
Starting price 100 EUR

Leuke Pierrot tafellamp. Composiet. Met glazen lichtbol. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Staande design lamp, H 190 cm.
Starting price 100 EUR

Staande design lamp. Italië. Luci Adonis. Design G.F. Frattini. Afmeting; H 190 cm. Ø 35 cm. (voet). In goede staat.

Staande desing lamp, H 176 cm.
Starting price 100 EUR

Staande design lamp van het merk Goccia. Geheel van chroom met druppelvormige kap. Afmeting: H 176 x Ø 25 cm. (voet). Minimaal deukje. In goede staat.

Sigaretten etui, 1920
Starting price 100 EUR

Sigarenetui, rechthoekig model aan de voorzijde voorzien van een afbeelding met paarden. Iets gedeukt aan de achterzijde,8,5x7x1,5 cm verder in goede staat.

2x Textiel-kunstwerk in lijst, 15 x 10 cm.
Starting price 100 EUR

Twee 18e eeuwse textiel (borduursel) kunstwerken in vergulde lijst. Floraal decor. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In goede staat.

Fijn gesneden Corpus Christi
Starting price 100 EUR

Laat 18e eeuw corpus Christi van palmhout. Fijngesneden. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

2x Walter Bosse kapstokhaken (brons)
Starting price 100 EUR

Twee bronzen wandkapstok-haken met dierenkoppen. Ontwerp Walter Bosse. Oostenrijk. Circa 1950. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

Koperen inktstel , 1910
Starting price 100 EUR

Koperen jugendstil inktstel. Holland. Circa 1910. Naar ontwerp van Jan Eisenloeffel. 1876 -1957. Afmeting: 11 x 27 x 15 cm. In goede staat.

Marmeren zuil met verlichting
Starting price 100 EUR

Marmeren zuil/piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 87 x 24 cm. In goede staat.

Stel vuurbokken
Starting price 100 EUR

Twee zware gietijzeren vuurbokken met leeuwen. Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 x 20 cm. In goede staat.

2x Theestoof
Starting price 100 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Circa 1860. Tevens goed te gebruiken als wijnkoelers. Afmeting: H 40 - 43 cm. In goede staat.

Haardset + ombouw 2x kandelaar
Starting price 100 EUR

Messing haardomranding met twee jugendstil piano kandelaren. Circa 1900. Afmeting haardomranding: 136 x 35 x 17 cm. Afmeting kandelaren: H 25 cm. In goede staat.

2x Lange dames bont jas
Starting price 100 EUR

Twee lange dames bontjassen van zeer hoogwaardige kwaliteit. Herkomst zaak uit Monaco. Afmeting: L 100 - 111 cm. In zeer goede staat.

Lot antieke proeflappen (8x)
Starting price 100 EUR

Lot met acht antieke merklappen. Divers. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.

Lot geld, 3 kilo
Starting price 100 EUR

Drie kilo divers muntgeld en papiergeld, wereld. 20e eeuw. 1x3cm. In goede staat.