This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Stel Capucijne Familie Rose vazen, H 18,3 cm.
Starting price 500 EUR

Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Capucijne Familie Rose vazen met figuren in tuin decor. Eén kleine restauratie bovenrand. Afmeting: H 18,3 cm. In goede staat.

Familie Rose vaas, H 22 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 26,5 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met mintgroen craquelé glazuur + tekst bodem. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,5 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 - Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 47 cm.
Starting price 500 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Chinese stemcup Ø 17,5 cm.
Starting price 500 EUR

Grote Chinees porseleinen stemcup met rondom karaktertekens. Afmeting: H 11,5 x Ø 17,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 42,3 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met ijzeroxide rood floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,3 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 21 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen brushpot met landschap/tekst/figuren decor. Afmeting: H 22 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 57 cm.
Starting price 500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met zeldzame figuren in landschap/floraal/goud decor. Vaas is ingekort. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.

Chinese schotel
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen bord in bloemvorm met geel glazuur. Bodemmerk. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24,3 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met kraanvogel decor + bodemmerk. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.

Familie Verte penselenvaas Ø 10,2 cm.
Starting price 500 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte penselenpot met emaille figuren in landschap. Eén chip. Afmeting: H 13,2 x Ø 10,2 cm. In redelijk/goede staat.

Imari ghendi schenkkan
Starting price 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari ghendi schenkkan met floraal/goud decor. Afmeting: H 22 cm.In goede staat.

Twee antieke Chinese kommen Ø 28,5 cm.
Starting price 550 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen cheng lung kommen met landschap decor. 18e Eeuw. Eén kom chip. Eén kom gerestaureerd. Afmeting: 12 - Ø 28,5 cm. In matig/goede staat.

2x Grote Chinese Cheng Lung kom Ø 41,5 cm.
Starting price 600 EUR

Twee bijzonder grote 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung kommen met geisha + zotjes in tuin + floraal decor. 1x Haarlijnen + chip. 1x Gelijmd, gekramt, haarlijnen. Afmeting: H 16,5 x Ø 41,5 cm. I...

Chinese vaas, H 38 cm.
Starting price 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/draken/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Starting price 600 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met draak/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 11,2 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Starting price 600 EUR

Kleine Chinees porseleinen wierookbrander met rondom geisha's in tuin/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 6 x 6,7 cm. In goede staat.

Chinese theepot Ø 8,5 cm.
Starting price 600 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theepot met tuin/figuren decor. Afmeting: 9 x 14 x Ø 8,5 cm.

Chinese vaas, H 31 cm.
Starting price 600 EUR

Chinese vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese kopjes Ø 6,7 cm.
Starting price 600 EUR

Drie Chinees porseleinen kopjes met lange lijs decor. Afmeting: H 4,5 x Ø 6,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Starting price 600 EUR

Lot Chinees porseleinen koppen + schotels. Divers. Vijf delen goed. Eén kopje gelijmd. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Bodemmerken. Afmeting: 8 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Familie Rose vaas, H 15,6 cm.
Starting price 600 EUR

Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Tuin/vlinder decor. Afmeting: H 15,6 cm. In goede staat.