B. Medema. 1891 - 1982. Poldergezicht met punter en boerderij. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve voorstelling. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. + H 50 x B 37 cm. In goede staat.
Tien diverse werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 50 x B 30 cm. In goede staat.
Pendant. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschappen met gebouwen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1920. Hollandse School. Bomschuiten voor de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antiek Chinese panda schilderijen op zijde. Handgeschilder + gesigneerd. Gouache op zijde. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Lithografie Keith Haring. Nadruk. Nr. 23/200. Lopend hart. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In goede staat.
Franse School. Parijs. Circa 1900. Dame met parasol. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.
Monogram A.M. Geijp. 1855 - 1926. Landschap met boerderij en man in roeiboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.
Wim Sinemus, 1964. 1903 - 1987. Abstracte compositie met figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In goede staat.
M. Ottee. Pseudoniem van de schilder Arnout van Gilst, 1898 - 1982. Boerderij met boer en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen. Circa 1950. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Maya Wildevuur. 1944 - 2023. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Bomschuiten op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Eendenfamilie bij de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Scheveningen met vissersvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 65 cm. In goede staat.
Hendrick Vader. 1928 - 1997. Vissersvolk met bomschuit op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Indonesië/Bali. 20e Eeuw. Optocht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Otto B. de Kat, 1970. 1907 - 1995. Berglandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1900. Hollandse School. Boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 40,5 cm. In redelijke staat.
Marinus Johannes de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met dorp en zeilboot. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 38 cm. In goede staat.