This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

B. Medema, Poldergezicht met punter en boerderij
Starting price 40 EUR

B. Medema. 1891 - 1982. Poldergezicht met punter en boerderij. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Starting price 70 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve voorstelling. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. + H 50 x B 37 cm. In goede staat.

10x Eef de Weerd, Abstract
Starting price 80 EUR

Tien diverse werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 50 x B 30 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Landschappen met figuren
Starting price 80 EUR

Pendant. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschappen met gebouwen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Bomschuiten voor de kust
Starting price 60 EUR

Onduidelijk. Circa 1920. Hollandse School. Bomschuiten voor de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Evert Moll, Rotterdamse haven
Starting price 700 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.

3x Panda schilderij
Starting price 50 EUR

Drie antiek Chinese panda schilderijen op zijde. Handgeschilder + gesigneerd. Gouache op zijde. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.

Keith Haring, Lopend hart
Starting price 300 EUR

Lithografie Keith Haring. Nadruk. Nr. 23/200. Lopend hart. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In goede staat.

Aquarel, Dame met parasol
Starting price 140 EUR

Franse School. Parijs. Circa 1900. Dame met parasol. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.

Monogram A.M. Geijp, Landschap met boerderij en man in roeiboot
Starting price 70 EUR

Monogram A.M. Geijp. 1855 - 1926. Landschap met boerderij en man in roeiboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.

Wim Sinemus, Abstracte compositie
Starting price 70 EUR

Wim Sinemus, 1964. 1903 - 1987. Abstracte compositie met figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In goede staat.

M. Ottee, Boerderij met boer en geit
Starting price 200 EUR

M. Ottee. Pseudoniem van de schilder Arnout van Gilst, 1898 - 1982. Boerderij met boer en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen, Boeren interieur met moeder en kinderen
Starting price 80 EUR

H. van Leeuwen. Circa 1950. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

M. Wildevuur, Vaas met bloemen
Starting price 60 EUR

Maya Wildevuur. 1944 - 2023. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Bomschuiten op strand
Starting price 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Bomschuiten op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Monogram, Eenden aan waterkant
Starting price 80 EUR

Monogram. 20e Eeuw. Eendenfamilie bij de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Pol Dom, Gezicht op Scheveningen
Starting price 400 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Scheveningen met vissersvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 65 cm. In goede staat.

Hendrick Vader, Visservolk bij bomschuit op strand
Starting price 100 EUR

Hendrick Vader. 1928 - 1997. Vissersvolk met bomschuit op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Optocht met figuren
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd. Indonesië/Bali. 20e Eeuw. Optocht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Leo Scheen, Haven van Rotterdam
Starting price 120 EUR

Leo Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Leo Scheen, Haven van Rotterdam
Starting price 120 EUR

Leo Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Otto B. de Kat, Berglandschap
Starting price 80 EUR

Otto B. de Kat, 1970. 1907 - 1995. Berglandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 22 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Boerderij met boerin
Starting price 80 EUR

Onduidelijk. Circa 1900. Hollandse School. Boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 40,5 cm. In redelijke staat.

M. de Jongere, Hollands poldergezicht
Starting price 60 EUR

Marinus Johannes de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met dorp en zeilboot. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 38 cm. In goede staat.