This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Set sieraden Pewter Jorgen Jensen
Starting price 40 EUR

Set tinnen sieraden gemerkt: Jorgen Jensen, Pewter, met een ring, oorclips, hanger en armband uit een ronde gebogen vorm. hanger ø 4 cm. breedte armband 20 mm. lengte 20 cm. En een spang met ovale han...

Lot zilveren sieraden
Starting price 40 EUR

Lot sieraden met 3 zilveren broches, 3 hangers, een plated zakhorloge met een zilveren ketting, zilveren hanger met parel aan een zilveren collier, oorclips met carneool en een hanger met barnsteen. Z...

Zilver vergulde armband met bollen
Starting price 40 EUR

Zilver vergulde armband, 925/000, met bollen en rozenkwarts. Armband met ankerschakels en bollen en gefacetteerde kleurstenen bollen in diverse groottes. Lengte 21 cm. In goede staat.

Zilveren armband met onyx
Starting price 40 EUR

Zilveren armband, 835/000, met onyx. Armband met acht schakels, gematteerd, en bezet met een rechthoekig geslepen onyx. Voorzien van een bakslot met veiligheid. breedte 9 mm. lengte 17,5 cm. ca 25,9 g...

Zilveren broche met paarse stenen
Starting price 40 EUR

Zilveren broche, 800/000, met paarse stenen. Artistieke broche met 12 cabouchon geslepen amethisten. Grootte 59x45 mm. ca 27,5 gram. In goede staat.

Zilveren ring met amethist
Starting price 40 EUR

Zilveren ring, 835/000, met amethist. Brede ring met een grof bewerkte kop, voorzien van een geslepen amethist, stukje af. Breedte ring 23 mm. ca 15,7 gram. In goede staat.

Zilveren choker met turkoois
Starting price 40 EUR

Zilveren choker, 800/000, met turkoois. Choker met een ankerschakel en 4 elementen in de vorm van voluten en in het midden een elelment met palmetten en een turkoois. lengte 43 cm. In goede staat.

Zilveren rozenkrans
Starting price 40 EUR

Zilveren rozenkrans, 800/000, gemaakt uit opengewerkte zilveren bolletjes met in het midden een hartje en daaronder een crucifix. Lengte 50 cm. ca 15,5 gram. In zeer goede staat.

B. Medema, Poldergezicht met punter en boerderij
Starting price 40 EUR

B. Medema. 1891 - 1982. Poldergezicht met punter en boerderij. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Optocht met figuren
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd. Indonesië/Bali. 20e Eeuw. Optocht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

H. Frauenfelder, Landschap met boerderij
Starting price 40 EUR

H. Frauenfelder. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Haanstra, Windmolen
Starting price 40 EUR

Johan Haanstra, 1953 FR. 1914 - 1991. Antieke windmolen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21,5 x B 28 cm. In goede staat.

H.F. ter Beek, Glazen vaas met bloemen
Starting price 40 EUR

H.F. ter Beek. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met fruit, insecten, vogels et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.

H. van Zemeren, Amazone te paard
Starting price 40 EUR

Harry van Zemeren, 1986. Amazone te paard. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 41 cm. In goede staat.

Thio Siao Tjin, Bosgezicht met waterval
Starting price 40 EUR

Thio Siao Tjin. 1970. Bandung, Indonesia. Bosgezicht met waterval. Voorzien van Chinese signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.

Kapstok
Starting price 40 EUR

30-er Jaren kapstok met intarsia en chroom. Art Deco. Afmeting: 70 x 20 x 26 cm. In goede staat.

Hanglamp met pegels Ø 60 cm.
Starting price 40 EUR

6-Armige kristallen hanglamp met pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x Ø 60 cm. In goede staat.

Inktstellen etc.
Starting price 40 EUR

Twee antieke inktstellen. Circa 1920. 1x Marmer. 1x Composiet metaal. Afmeting: 18 - 35 cm. In goede staat.

Drie delen koperwerk
Starting price 40 EUR

Drie delen antiek koperwerk. 2x Parapluhouder. 1x Kolenkit. Afmeting: 47 - 52 cm. In goede staat.

Schwarzwalder boekensteun (Goudfazanten)
Starting price 40 EUR

Antieke Schwarzwalder boekensteun met goudfazanten. Notenhout. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 33 x 18 x 13 cm. In goede staat.

Stomme knecht (chroom)
Starting price 40 EUR

Stomme knecht van chroom, uit de 60-er jaren. Afmeting: 113 x 48 x 32 cm. In goede staat.

Antiek haardstel, 1900
Starting price 40 EUR

Antiek 5-delig haardstel van messing. Circa 1900. Afmeting: 22 - 63 cm. In goede staat.

Sterilisatieglas t.b.v. tandarts
Starting price 40 EUR

Antiek, bruin-glazen sterilisatieglas, inclusief tandarts attributen. Circa 1920. Afmeting: H 25 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese vogelkooi, 70 x Ø 36 cm.
Starting price 40 EUR

Oude Chinese vogelkooi van bamboe, met porseleinen voederbakjes + messing medaillon. Afmeting: 70 x Ø 36 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp
Starting price 40 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp met contra-gewicht. Circa 1900. Afmeting: 65 x Ø 45 cm. In goede staat.

Likeurkelder
Starting price 40 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Met nog drie karaffen, waarvan één beschadigd. Afmeting: 21 x 25,5 x 18 cm. In matig/redelijke staat.

Lot petroleumlampen (5x)
Starting price 40 EUR

Lot met vijf antieke petroleumlampen. Divers. Circa 1900. Afmeting: H 45 - 50 cm. In goede staat.

Art Deco servies (messing)
Starting price 40 EUR

5-Delig art deco theeservies van messing met houten grip. Onduidelijk gestempeld. Circa 1930. Afmeting: 26 x 33 x 53 cm. In goede staat.

2x Pijpcomfoor/standaard
Starting price 40 EUR

Twee antieke notenhouten pijpcomfoors/standaard. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 60 - 67 cm. In goede staat.

Afrikaanse bronzen dekselpot Ø 14,5 cm.
Starting price 40 EUR

Oude/antieke Afrikaanse bronzen dekselpot met gezichten en diverse dieren op deksel. Afmeting: H 16 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Koperen plafoniere Ø 24 cm.
Starting price 40 EUR

Koperen plafoniere met gesatineerd glas en slijpsel. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 24 cm. In goede staat.

Lampenvoet, 1920
Starting price 40 EUR

Antieke staande schemerlamp. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.

2x Accordeon instrument
Starting price 40 EUR

Twee antieke Duitse accordeons. Eerste helft 20e eeuw. 1x Gemerkt La Scala Germany (wit). 1x Zwart gelakt. Afmeting: 38 - 45 cm. In redelijke staat.

Lot met antiek emaille
Starting price 40 EUR

Groot lot met antiek emaille. Onder meer petroleumkannen et cetera. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 36 cm. In goede staat.

2x Marmeren coupe, H 25 cm
Starting price 40 EUR

Twee zwart marmeren coupes. Circa 1900. Lichte beschadiging. Afmeting: ca. H 25 cm. In goede staat.

3x Houtgesneden portre montre
Starting price 40 EUR

Drie antieke houtgesneden portre montres. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Messing paraplubak
Starting price 40 EUR

Antiek bewerkte messing paraplubak met figuren in herberg decor. Holland. Circa 1900. Afmeting; H 55 cm. In goede staat.

Plafoniere + spiegel
Starting price 40 EUR

Leuke kleine hanglamp met prismenglas, circa 1900. En een stucwerk spiegel, met floraal decor, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 - 53 cm. In goede staat.

Dokterstas
Starting price 40 EUR

Oude lederen dokterstas. Gemerkt: Principe. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 46 x 28 cm. In goede staat.

Decoratief zwaard
Starting price 40 EUR

Kopie van een Chinees traditioneel zwaard. Hardhout met messing. 21e Eeuw. Afmeting: L 102 cm. In goede staat.

Tafelklok, 1930
Starting price 40 EUR

Art Deco tafelklok. Eikenhout, geëboniseerd + chroom. Circa 1930. Halfuur-slag met drie gongstaven. Afmeting: 20 x 39 x 13 cm. In goede staat.

Art Deco pendule, 1920
Starting price 40 EUR

Art Deco pendule van notenhout. Wijzerplaat is gemaakt van wortelnoten. Uurwerk van Gustav Becker. Circa 1920. Afmeting: 20 x 25 x 13 cm. Functie niet getest. In goede staat.

Duitse wekkerklok met speelwerk, 1900
Starting price 40 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit wekkerklok met speelwerk. Notenhout. Circa 1900. Verlijming laat los. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Franse comtoise klok
Starting price 40 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met gebloemde feuille en slinger. Achtdaags-uurwerk/ankergang. Afmeting: 48 x 36 x 20 cm. In goede staat.

Luikse comtoise Ø 19,5 cm.
Starting price 40 EUR

Kleine Luikse comtoise. Weekloper, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 19,5 cm. ln goede staat.

Antieke Amerikaanse regulateur, 1900
Starting price 40 EUR

Antieke Amerikaanse regulateur met originele bierverf. Circa 1900. Achterwand vervangen. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Tafelklok + hangregulateur
Starting price 40 EUR

Twee antieke klokken. 1x Amerikaanse regulateur met originele kleur, circa 1910. 1x Eikenhouten Junghans tafelklok. Niet getest. Afmeting: 55 - 30 cm. In goede staat.