Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: H 50 x Ø 40 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten bijzettafel met floraal snijwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 60 x 59 cm. In goede staat.
Eikenhouten antieke houtgestoken Mechelse parapluhouder. Circa 1890. Afmeting: 80 x 70 x 25 cm. In goede staat.
Smalle 19e eeuwse Empire-stijl spiegel met gravure. Afmeting: H 70 x B 19 cm. In goede staat.