18e Eeuws mondgeblazen, gegraveerd glas. Met florale en kasteel decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee maal gestoffeerde voetenbanken. Eén maal mahonie, circa 1900. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 - 72 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Honkbalspelers + koppige ezel. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands Kwatta Cacao-poeder kruideniers voorraadblik met Jugendstil decor. Circa 1915. Afmeting: 33 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Twee maal Oosters brons. Bestaande uit: Pauw + antieke ketel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Engelse 18e eeuwse eikenhouten kist met lades en klapbaar front met hout vergrendeling. Afmeting: 85 x 110 x 51 cm. In goede staat.
Antieke robijn-rode Boheems kristallen stopfles. Met herten en hond in bos decor. Gegraveerd. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie antieke staande petroleumlampen. Twee met kristalglazen reservoirs, marmer en messing voeten. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.
Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw
19e Eeuws mahoniehouten miniatuur modelkastje. Afmeting: 58 x 47 x 19 cm. In goede staat.
Oude gematteerde Italiaanse Murano glazen vaas met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Vijf maal Oosters oud/antiek tin. Twee gesigneerde Japanse/Chinese kaarskandelaren, circa 1900. Drie theepotten, China/Japan. Twee maal bodemmerken. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Biedermeier drie-zits bank. Circa 1850. Afmeting: 103 x 180 x 87 cm. In goede staat.