Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw
Antieke Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Grote antieke etalage buste in klederdracht + haarspiegels. Circa 1920. Afmeting: 65 x 38 x 25 cm. In goede staat.
C. Koppenol. Nagesigneerd. Boeren dorpsstraat met paard en ruiter. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Antiquarische 'Het Hollandse Circus' theater van Nivea. en 'Wij maken zelf ons schimmen theater. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
C. Verschuur. 1888 - 1966. Paardenstal met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands Kwatta Cacao-poeder kruideniers voorraadblik met Jugendstil decor. Circa 1915. Afmeting: 33 x 18 x 18 cm. In goede staat.
G.H. Kotschenreiter. 1854 - 1908. Slapende monnik met wijnglas en boek. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Hollandse School. 18e - 19e Eeuw. Fries interieur met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 53 cm. In redelijke staat.
Oude Japanse benen inro met bamboe decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 3 cm. In goede staat.
Bijzonder antiek zakhorloge in bijzondere BWG zilveren kast met bewerking. Voorzien van witte emaille wijzerplaat, wat beschadigd en een wijzer ontbreekt. Johnson at Walton. Horloge moet gerestaureerd...
Kristallen inktpot met zilveren dop en hals, 925/000, Sheaffer. Rond kristallen potje met diagonale lijnen bewerking, voorzien van een zilveren deksel met floraal decor met zwart emaille, stukje email...
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een grote ovaal gefacetteerde carneool gezet een zetrand met geschulpte bewerking. 20-14 mm. ø 55, ca 6,1 gram. In goede staat.