Vier Duitse handbeschilderde 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H'. 'Afrika, Europa, Amerika, Asiën'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Bij één figuur vingers licht beschadigd. Afmeting: 1...
Zilveren presenteerblaadje, 833/000, schuitvormig model met gezaagde ovalen en voorzien van een parelrand. Voorzien van glasplaatje. MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.:V:1905. 24x14x3cm. ca 240 gram. ...
Zilveren ring, 925/000, met een rij met 7 ovaal gefacetteerde amethisten, twee met beschadiging, met aan weerskanten een rand met zirconia's. Breedte 9 mm, ø55. nieuw
Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw
Grote Chinese bronzen kaarskandelaar met olifant en lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 35 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse tropisch houten boot met mannelijk en vrouwelijke figuren, met accessoires. Afmeting: 103 x 130 x 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing aker met deksel. Afmeting: 30 x 26 cm ø. In goede staat.
Twee antiquarische reclame affiches gelithografeerd. Chicorée. La Renomme des Flandres door van de Kerckhove. Afmeting: 33 x 45 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 800/000, met barnstenen. Armband met langwerpige opengewerkte schakels en 4 ronde schakels met barnsteen. Breedte 12 mm. lengte 19,5 cm. ca 20,4 gram. In goede staat
Fraaie Parker vulpen, blauw geemailleerd met goudkleurige detail.
Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw
Twee Oosterse houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Masker, ebbenhout? + totem figuur. Afmeting: 37 - 39 cm. In goede staat.
M. Boekholt '69. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse film affiches. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Unter Seidenen Betten + Super harter Engel (thriller) + Diana Tochter der Wildnis + Die Schein Heiligen von Geldofen. Afmeting: 60...
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bosgezicht met pad. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.
H. van Lerven? Circa 1930. Lente Schaik, boerderij, fruitboom, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 48 cm. In goede staat.
Lot met diverse gouden sieraden, bestaande uit 3 trouwringen, één doorgezaagd, een witgouden solitairring zonder steen en een oorclip en hanger met steen. Diverse gehaltes. Totaal ca 19 gram.
Zilveren besamim houder, 925/000. Specerijentoren op ronde voet met een gecontourneerde schacht voorzien van een zeskantige houder met deurtje en een kegelvormige torenspits, bekroond met een bol en e...
Twee grote antieke kopergeslagen kaarskandelaren in Barok-stijl met schependecors in de basis. Circa 1900. Afmeting: 32 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse plated Empire-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In zeer goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Boten bij maanlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.
Gebedsboekje, kleine credo, met een kaft gemaakt uit schildpad met religieuze voorstelling. 8,5x5,5x1,5cm. In goede staat
Oude Marokkaanse dolk met koord. Plated bewerkt messing met houten heft. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Oude/antieke Noord-Afrikaanse kromdolk met gegraveerde metalen schede. Afmeting: L 43 cm. In redelijk/goede staat.