Antieke blauw glazen geruite cactuspot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Prachtige geelgouden broche/hanger,750/000, met zilver voorzien van een rechthoekig portret in een geelgouden rand met geschulpte bewerking. De zilveren kast rondom het portret en de zilveren strik z...
Swarovski facet geslepen kristallen aansteker in originele doos. Afmeting: 8 x 6 cm ø. In goede staat.
Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Acht stuks diverse glazen/kristallen stopflacons. Allen lila kleurig. Eerste helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: .... In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule met albast basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén hoek gelijmd. Afmeting: 33 x 28 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren 925/000 filigrain wolmandje met omgeslagen rand en hengsel. Afmeting: 10 x 10 cm ø. Gewicht: circa 48 gr. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met ronde bak (graveerbaar) en drie-kantige steel met onderaan een kwabornament, bekroond met een drakenkop. Hierbij een 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourn...
Antiek Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekkerfunctie. Houten poppen. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil glazen vaas. Gesigneerd Vianne. Met bamboe decor. Afmeting: 29,5 x 16 cm ø. In goede staat. 20e Eeuw. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde bronzen kaarskandelaren met putti en bloemen. Eén bobeche mist. Circa 1840. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.
Leuke vuurvergulde kleine Louis Seize pendule. Griekse vrouw met bron en ampfora's. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Breguet a Fils. Mooie vergulding. Afmeting: 29 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Twee klederdracht sieraden, een witmetalen vierkante gesp opengewerkt met rode stenen, 63x63mm, en een geelmetalen gesp, ovaal gecontourneerd met licht blauw gefacetteerde ovale stenen. 64x74mm. In g...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met gecontourneerde omranding en landschappen decors. Eén schotel haarscheur + chip. Rest goed. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Geelgouden fantasiehanger, 585/000, met 4 briljant geslepen diamanten totaal ca 0,08 crt. Grootte 22x10mm ca 1,7 gram. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee zeer zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel + goud decor. Waterpartij met eenden, rondom figuren decors. Eén bord goed, één bord oude haarlijn. Afmeting: ...
Zeldzame antieke naai-necessairedoos met chinoisserie lakwerk, zwart, met deksel en lade. Circa 1900. Vol met benen necessaire dekseldoosjes, spoelen spelden etc. Afmeting: 17 x 28 x 36 cm. In goede s...
Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
Eikenhouten schippertjes Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.