Chinees porseleinen familie rose schaal in bloemvorm, met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 19,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met decor van Chinese balletdanseres, tekst en signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen draken-vaasjes met reliëf decor. Vier tekens bodemmerk. H m 11,5 - 12 cm. In goede staat.
Tien oude Chinees porseleinen snuffbottles. Divers. Familie Rose et cetera. En enkele met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 - 11,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Familie in tuin decor. Drie borden haarscheur en chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Antiek Chinees bord met chinoiserie en koekoek uit het huisje. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Lot antieke vazen. 2x Imari, 19e eeuw, één randschade. 2x Kutani, 19e eeuw, landschap decor. 3x Europees, Chinees decor, circa 1900, één haarlijn, één chip. Afmeting: 16 - 24 cm. In redelijk/goede sta...
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kommen met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 18,5 cm. In matige staat.
Lot met 6 delen jade, een brede bangle, met een olifant, een amulet in de vorm van een draak, 2 kleine gesneden amuletten en een beeldje met een aziatisch vrouwfiguur. 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met pioenroos decor + signatuur. Voet ingekort. Afmeting: H 21,8 cm. In goede staat.
4x Drie-delige Japans eierschaal porseleinen kop en schotels met floraal/zwaluw decor. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Lot met zeven antieke Chinese lakstempels van natuursteen, met tempelleeuwen, waarvan de twee grote stempels met teksten zijn voorzien. Afmeting: 6 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie oude Chinese Yixing theepot met opengewerkt deksel, vleermuis decor en bodemmerken. Afmeting: 13 x 17 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse parfumflacons met geisha + meester decor. Circa 1900. 1x Randschade. Afmeting: H 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinese kinderschoenen van zijde/gouddraad. Floraal decor. Handwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Familie Verte porselein. 19e Eeuw. 1x Bord, floraal, met bodemmerk, minimale chip. 1x Kom, floraal, met bodemmerk, chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 15,7 - 17,5 cm. In matig/redelijke...
Chinees porseleinen bord in bloemvorm met geel glazuur. Bodemmerk. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met bloesemboom/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27,3 cm. In goede staat.
Twee oude hectagonale opengewerkte Chinees porseleinen hockers met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 35 x 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen brushpot, gecontourneerd met theeglazuur. Afmeting: 14,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met verso gelukstekens. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Familie Verte porselein met kraanvogel in tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotel heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.
Twee aparte 18e eeuws Japans/Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Emaille verf. Eén bodemmerk. Afmeting: Ø 20 - 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met figuren in tuin decor + goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.