Geelgouden ring, 585/000, met 3 briljanten. Strakke ring met een halve cirkel versierd met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.09 crt SI-W, in de band gezet. ca 3,2 gr ø 54 Nieuw
Twee gemerkte Chinees porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil glazen vaas, Belgie waarschijnlijk J. Cailmont ca. 1930. Afmeting. 33x21 cm ø. In goede staat.
Grote Chinese jade Foo hond, 21e eeuw. Afmeting. 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd damesportret, ca. 1900. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat
Twee grote Chinees porseleinen vazen met Chinese figuren in hemel, fruit- en florale decors etc. emaille beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Oud Chinees zijdeschilderij 20e eeuw, gesigneerd. Bloesemtak met vogel. Aquarel op zijde. Afmeting. 43x27 cm. In goede staat.
H. Schneider 1947. Duitse school. Vaas met bloemen. Gemengde techniek op papier. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Chinees porseleinen warmhoudbord, met landschap decor. 'Queng Lung'. 18e Eeuw. Afmeting: 4 x 25 cm ø. In goede staat.
Zilveren roomlepel, 800/000, met gecontourneerde steel met graveerwerk. ca 22 gram L.10 cm.
Antieke porseleinen klok met goud-, floraal decor en stadsgezicht . Klok is voorzien van achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag, (slinger mist). Afmeting. H.39 cm. In goede staat.
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: De ranch en De schim. Linoleumsnedes op papier. Afmeting. 36x47 cm en 30x40 cm in goede staat.
Franse 19e eeuwse notenhouten pendule 'Tete de Poupèe' ca. 1840. Met vuurverguld bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, met touwtjesslinger en halfuur-slag. Afmeting H. 46 cm. In zeer goede staat.
Vier maal Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee grote Familie Rose sierkommen met florale decors (haarscheur). Eén maal Imari porseleinen kom (minimale chip), 18e eeuw. Eén maal kleine Familie Rose kom (h...
Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afmeting. 118 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met een briljant geslepen diamant. Gouden ring met een band voorzien van sleuf. In het midden uitlopend en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0.10 crt SI-H. ø 56. ca...
Drie delen antiek Meissen porselein (Knauff), met florale decor en goudrand. Circa 1900. Twee maal bord, één maal schaal. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Oude Bechner vleugel piano, zwart gepolitoerd, Nr. 285977. Minimale beschadiging. Afmeting: 145 x 155 x 110 cm. In goede staat.
A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afmeting. 20x29 cm. In redelijke staat
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Circa: 1800. Gemerkt met 'F'. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barok commode, orgel gebogen, met vier laden (oudere restauratie), 18e eeuw. Afmeting: 78 x 86 x 50 cm. In goede staat.
Grote Duitse Thuringen porseleinen valk op rotsblok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse staande moorlamp met polychromie, plated, verguld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.195 cm. In goede staat.
Twee tanzanieten ,samen ca. 1,65 ct. Smaragd geslepen (facet). Afmeting: 7 x 5 mm.
Grote bouille stijl piedestal met marmeren blad, 21e eeuw. Afmeting: 117 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen piece de milieu, met kristallen schaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 36 cm ø. In goede staat.
Collier van granaat met gouden sluiting, 585/000 en een double hanger met granaat. Collier met fijne gefacetteerde granaatkralen, ø 3,5 mm, voorzien van kleine tonvormige sluiting en een kleine hanger...
Prachtige Imari porseleinen schaal in verguld bronzen montuur met Foohond en florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 33 x 22 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten schommelstoel met zeer grote oren en lade. 18e-19e eeuw. Afmeting: 113 x 55 x 70 cm. In zeer goede staat.
Lot van vijf antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting. 9-20 cm. In redelijk/ goede staat
Rado dameshorloge, model Florence met vergulde rand en stalen lunette. Voorzien van een grijze originele Radoband. ø 3 cm. Kastnummers: 133.3660.2 37906863. In goede staat
Vier oude Afrikaanse ivoren bustes van Afrikaanse vrouwen, midden 20e eeuw 13-21cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Zes antieke Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. Circa 1800. Met pagodes en florale decors. Zes schotels goed, drie kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje beschadigd. Afmeting: 5 x 11,5 c...
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Biedermeier empire bank met groene velours. Afmeting: 90 x 210 x 65 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia's. Gourmetcollier met een hanger met florale vorm, één zijde bezet met zirconia's. Grootte hanger 30x13mm lengte 40 cm, ca 9,3 gram.
Duitse porseleinen plaquette in houtgestoken lijst met edelweiss. Circa 1900. Handgeschilderd. 'Vrouw in bergen'. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.
Spaanse salontafel van kastanjehout met lades. (ingekorte tafel). 17e-18e Eeuw. Oude wormbeval, veel gebruikssporen. maar mooie patina. Afmeting: 43 x 68 x 146 cm. In redelijk/goede staat.
Eduard Ferey, 19e eeuw. Voorstelling: Wintergezicht met boswerkers en paardenkar. Olieverf op linnen. Afm. 93x73 cm. In goede staat
Guilliaume Corneille '81. 1922 - 2010. Nr. 46/200. 'Naakte vrouw met duif'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 64 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame handgeschilderde miniatuur van Frederik Willem I van Brandenburg (Duitsland) Friedrich Willem der Grosse Kurfürst. 17e-18e Eeuw, op ivoor geschilderd (géén reproductie!). Mooie gedetailleerde...
Andries Verleur, 1876-1953. Paardenkar met arbeider bij zandafgraving. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.
Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boedha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Fraureuth porseleinen tafellamp. Drie-lichts, met landschap en vogel in bloesemtak voorstelling. (losse porseleinen lampenvoet beschadigd). Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staa...
Twee maal Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met floraal- en vlinder decors. 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 3,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Berry Brugman 1915 - 1996. 'Stadsgezicht Amsterdam met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Carrera marmeren empire kaarskandelaar. Circa 1870. Verguld brons. Afmeting: H.45 cm. In goede staat.
G.J. Roermeester, 1844-1936. Landschap met paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Drie grote porseleinen plaquettes met romantische voorstellingen met dames. 21e Eeuw. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Hyacinten' 1981. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 40 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten klaptafel in Louis Seize-stijl, 19e eeuw. Met messing poot-uiteinden en lade. Afmeting uitgeklapt: 74 x 86 x 115 cm. Afmeting ingeklapt: 74x89x38cm. In goede staat.
Twee antieke bisquit porseleinen Royal Dux figuren. Eerste helft 20e eeuw. Herder en herderin. (één chip). Afmeting: 30-31 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek penvuur pistool in lederen holster (onklaar gemaakt). Circa: 1880. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap decor rondom , met paradijsvogel en draak in water. 19e Eeuw. Afmeting: 49 x 15 cm. ø. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel in Renaissance-stijl (historisme). Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 63 cm. In goede staat.
Leuk klein Fries eikenhouten Louis Seize linnen kabinet, ca. 1800. Kabinet heeft volle zuilen, origineel beslag, snijwerk. Afmeting. 225x158x56 cm. In goede staat.
Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met groene glazuur en figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee grote Imari porseleinen vazen met Geisha en florale decors. Afmeting. 37 cm. Eén vaas bovenrand gelijmd, één vaas haarlijn. In redelijke staat
Twee antiquarische boeken. Eén maal 'berichten uit de andere waereld, 60 deel, 1752. Kon. Richard en de Gr. van Flemming, Amsterdam. In mooie originele lederen band. Eén maal 'Het heilige bruydt Ciera...
Onduidelijk gesigneerd, circa 1970. 'Strandgezicht met schepen, figuren' etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde tinnen kaarskandelaren. Just Andersen. Ca. 1920. Afmeting. 20x17x11 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten dekenkist, gotiek. Anno 1406, mogelijk front origineel, rest deels later. Slot mist. Afmeting: 72 x 121 x 70 cm. In goede staat.
Oude/antieke (?) koperen samovaar met gravering. Afmeting: 54 cm In goede staat
Antiek Engels eikenhouten archiefkastje met jalouzie deurtje. Circa: 1900. Afmeting: 95 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Drie maal antiek meet-apparatuur. Eén maal groot metalen meetlint. Twee kleine trekweeginstrumenten. 19e Eeuw. Afmeting: circa 27 - 34 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten wandtafel met twee lades, messing beslag en Queen Anne-poten (minimale kleine fineerschades), circa. 1880. Afmeting: 76 x 82 x 44 cm In goede staat.
Antiek waaiervormig messing haardscherm. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting:H. 60 cm. In goede staat.
Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten schrijfbureau met twee lades en bronzen beslag (één lijstje weg). Afmeting: 100 x 74 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese ijzeren gesigneerde schotel, gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: ø 19,5 cm in goede staat.
Harm Kamerlingh Onnes, 1893-1985. 'Vrouwenportret'. Olieverf op paneel. Afmeting. 43x50 cm. In goede staat.
Groot antiek Hollands Louis Seize rolbureau met halve zuilen en messing capitels. Origineel beslag. (restauratie noodzakelijk) Afmeting. 112x125x57 cm. In redelijke staat
Antieke halspiegel met facet geslepen spiegel, circa 1910. Afmeting: 95 x 50 cm. In goede staat.
Drie antieke bajonetten, ca. 1900-1940. Oxydatie. Afmeting L.. 48-64 cm. In redelijke staat
Onduidelijk gesigneerd, Duitse school. 'Vissersvrouw bij boten'. Olieverf op paneel. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat.
Antieke geeboniseerde houten piedestal met vergulde messing versieringen, ca. 1880. Afmeting. 110x27x27. In goede staat.
Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Bloem stilleven' in ovale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afmeting. 35 cm. In goede staat.
J. Hoek. 'Gezicht op Katwijk'. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 60 cm. In goede staat.
Ad Maas '54. Tilburg 1930 - Thorn 2013. 'Dame in stoel'. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 37 x 21 cm. In goede staat.
Antieke wanddecoratie met scheepvaart accessoires op houten met messing wandplaquette, ca. 1920. Afmeting. 70x55x10 cm. In goede staat.
Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting H.. 78 cm. In goede staat.
Antiek Duits zuurstof apparaat, circa 1900. 'Berlin N.W.6. Sauerstoff Gerät'. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Drie delen oud cloissoné. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos. Twee maal grote vaas. Afmeting: ø 20 - 32 cm. In goede staat.