This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

3x Chinese gemberpot
Starting price 50 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen gemberpotten met houten deksel en landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 14 - 15 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees
Starting price 50 EUR

Groot lot Chinees/Japans porselein. 18e - 19e Eeuw. 11x China, beschadigd. 1x Japan Satsuma, geisha's in tuin, goed. In matig/redelijk/goede staat. Afmeting: 6 - 32 cm.

Chinese vaas, H 36,5 cm.
Starting price 50 EUR

Chinees porseleinen vaas met paars-achtig glazuur. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 31 cm.
Starting price 50 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met vlekken-glazuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

2x Chinees houtsnijwerk
Starting price 50 EUR

Twee delen oud/antiek houtsnijwerk. China. 1x Altaarstuk, 19e eeuw. 1x Kaptafel met parelmoer-inleg, moet worden gerepareerd. Afmeting: 50 - 60 cm. In redelijk/goede staat.

Lot cloisonné (3x)
Starting price 50 EUR

3x Japan/China antiek. Bestaande uit: Eén cloisonné trekpot en twee cloisonné bloempotten. Floraal decor. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

Lot porselein (4x)
Starting price 50 EUR

Vier delen antiek Japans Imari porselein. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Bestaande uit twee kopjes + twee borden. Afmeting: 8,5 - 25 cm. In goede staat.

Yixing theepot
Starting price 50 EUR

Chinees porseleinen yixing theepot met bloesem decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 9 x 18,5 x 10 cm. In goede staat.

Lot China (3x)
Starting price 50 EUR

Lot China. Antiek. Bestaande uit: 2x Celadon gemberpot met floraal decor. Messing overlay foo hond op houten console. 19e Eeuw. Afmeting: 9 x 10 x 5 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas, H 39 cm.
Starting price 50 EUR

Chinees porseleinen tulpenvaas in cheng lung-stijl. Pioenroos decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

2x Kantonees porselein
Starting price 50 EUR

Twee delen Chinees porseleinen Kantonees Familie Rose. 1x Melkkan, goed. 1x Theekan, haarlijnen. Afmeting: 13 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees bord Ø 21 - 25,5 cm.
Starting price 50 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. 2x 18e Eeuw, beschadigd. 1x Groot, 19e eeuw, draken decor, gaaf. Afmeting: Ø 21 - 25,5 cm. In matig/goede staat.

Drie schotels (18e eeuw)
Starting price 50 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen Imari schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 11,4 cm. In goede staat.

Japanse vaas, H 29,5 cm.
Starting price 50 EUR

Antiek Japans porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Chinese patty pan
Starting price 50 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose patti pan met floraal decor. Afmeting: 11,7 x 11,9 cm. In goede staat.

Japans theeservies, 1900
Starting price 50 EUR

Antiek 25-delig Japans porseleinen theeservies met landschap decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.

3x Bisquit vaas, 1900
Starting price 50 EUR

Lot met drie antiek bisquit porseleinen vazen met figuren. Circa 1900. Eén vaas mist stukje bloemrank, rest goed. Afmeting: 20 - 29 cm.

2x Porseleinen figuur
Starting price 50 EUR

Twee delen antiek porselein. Duitsland. 1x Lampenvoet met figuur, goed. 1x Jager met jachthoorn en honden van Volkstedt-Ruddstadt, beschadigd. Afmeting: 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

2 Porseleinen figuren Napels
Starting price 50 EUR

Twee Italiaanse bisquit Napels porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. 1x Vrouw met kind, Flavina Vero Porcellane. 1x Geitenhoeder. Afmeting: H 28 - 34 cm. In goede staat.

Vijf Duitse borden
Starting price 50 EUR

Vijf antieke Duitse porseleinen borden. Onder andere; Twee borden Meissen + onbekend, floraal/goud decor, 18e - 19e eeuw. Twee KPM, floraal/goud decor, circa 1990 - 1920, goed. Eén KPM tablet, art dec...

2x Hollandse fayence wandborden Ø 34,5 - Ø 38 cm.
Starting price 50 EUR

Twee grote antieke Hollandse fayence wandschotels. Delfts + Makkum. 1x Delfts, circa 1880, laatste avondmaal, neo renaissance. 1x Makkum Tichelaar, circa 1880, figuren in interieur, randglazuurschade....

Drie delen Duits porselein
Starting price 50 EUR

Drie delen Duits porselein. 20e Eeuw. 1x Dresden schaal met vier dragende putti's , floraal/goud decor. Minimale chip bloemen mogelijk. 1x Dresden Engelse soldaat, beschadiging stok. 1x Dame met kruik...

Tegeltableau
Starting price 50 EUR

Groot oud 48-pas tegeltableau. Met spoorwegen - industrie voorstelling. Handgeschilderd. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Beeld van Franse geisha
Starting price 50 EUR

Antiek Franse polychrome fayence geisha met bodem monogram P:P. Hoofd gelijmd. Afmeting: 15,3 cm. In redelijke staat.