Oud handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-zwart,bruin,creme, 1 hoek versleten, 127x194cm. Cond:R
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm
Antiek Japans eierschaal servies inclusief eikenhouten wandrek, omstreeks 1900, gemerkt, gouddecor en figuren in landschap, In goede staat.
Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, 1x Sylvac Staffordshire, 2x Genuine Staffordshire, Shorter +sow L+D,m 1x ongemerkt. 20-23cm. Cond:G
Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen blauwe kraaghalsvaasjes met floraal- en landschapsdecor, 7-10cm. Cond;G
Drie delig kaststel, Chinees porselein 1e helft 20e eeuw voorstelling met Chinese voorwerpen, gemerkt, 30x11øcm. Cond;G
Uitgebreid Blue Danube servies. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat uit: 6 grote-, ,6 soep-, 6 ontbijtborden, 2 dekselschalen, sauskom, 14 kop+schotels, 7 schalen, 6 eierdoppen,6 soepkommen, vier-...
Zilveren vaasje, trompetmodel met golvende rand, 835/000, versierd met een japans schoteltje, minimale chip. ø 9,5x12 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen Heilige Maria met schrift 'Notre Dame de Lourdes' (één chip basis). Afm. 26 cm. Cond.: R.
Antieke Franse eikenhouten spiegel met getorste zuilen, omstreeks 1880 140x90cm. Cond:G
Twee Delfts blauwe borden met florale decors, 18e eeuw. Randschade. Afm. ø 23 cm. Cond.: R/G.
Duitse Dresden porseleinen kaarskandelaar met putti 30-50er jaren met opgewerkt rozendecor, in goede staat 20cm.
Anatolij H. Cernjaev, 1939 - . Russische school. Vrouw in stoel. Olieverf op schilderspaneel. Afm. 54x100 cm. Cond.: G.
Onduidelijk, 19e eeuw. Portret van een heer met medaille. (matig gerestaureerd). Olieverf op linnen. Afm. 47x60 cm. Cond.: R.
Gouden takbroche en koordarmband, 585/000. Beiden wat uit model. Totaal ca 5,8 gram.
Vier negentiende eeuwse mahoniehouten Biedermeierstoelen met nette cremekleurige stoffering, lichtschade, 90x45x52cm. Cond:R
Handspiegel met zilveren omlijsting, 833/000. Omlijsting gemaakt uit een zilveren tasbeugel met een priem als handvat. 28x12 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met een rozet met geschulpte rand met gravure bewerking bezet met 7 gefacetteerde granaten. Stenen zijn wat afgesleten. ø kop 11,5 mm. ø 58. ca 3,8 gram. In goede staat
Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe naaitafel met ingelgd binnenwerk, omstreeks 1870, behoeft restauratie 75x47x40cm. Cond:R
Mahoniehouten pistolenkist 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x7cm.
Grote gladde zilveren kraantjeskan op drie houten bolvoetjes met houten greep 925/000. ZI gekeurd. Totaalgewicht ca. 1125 gram. Afm. 35 x ø 13cm. In goede staat. (Deukje in de deksel).
Lot van vier grote antieke sleutels. 18e-19e Eeuw. Afm. 13-21 cm. Cond.: G.
Antieke zeven-delige scheerset met baceliet, ca. 1920. In originele cassette. Afm. 4x18x11 cm. In goede staat.
Gouden solitairhanger, 585/000, met briljant. Hanger, klassiek chaton, met een briljant geslepen diamant, 0,42 crt. S-P/TW. Voorzien van een Venetiaans collier. Lengte: 50 cm. Totaal ca 3,1 gram. In g...