Acht delen 19e eeuws Imari porselein, 5 borden, 2 kommen en een tablet, 16-21cm. Cond:R/G
Antieke grote Engelse Majolica Cachepot, bloempot met rozen en ranken, kleine beschadigingen, 29xø39cm. Cond:R